Aký intim gél je najlepší?

akinom007

Mam odskusane celkom dost gelov, ale ako Number 1 hodnotim klasicky Lactacyd ( tie nove rozne Lactacydy uz nie su tak dobre ako ten bezny co je na trhu dlho.
Mnohe chvalia Safforele- pre mna po nom nie je dlhodoby pocit cistoty ako pri Lactacyde.
Niveu Harmanceouvu neznesiem tu, tu mnohe chvlaita mna s nej vsetko rozsvrbi.
Celkom fajn je este Idelyn gel.
Dm znacku Jessa a pod. neskusam skor take co su dostupne aj v lekarni, a rozhodne intimny gel. nepouzivam denne len par x do tyzdna, pripade pri vytoku, menstruacii, po kupani, pred pohl.stykom

About

tieto geliky si kupujem na Nptino a snažím sa to dost striedat, aby som nepouživala stale to iste. Ak vieš čo ti vyhovuje, kup si to

nicollette12

Ja pouzivam ten modry od Nivei ale pouzivala som aj z dm ta ich znacka neviem ako sa vola presne on je s takym zltym vrchnakom, lepsi je rozhodne ten z dm lebo ten nedrazdi, ale chcela som vyskusat aj nejaky iny

Kloe

ja si myslím, že najlepším je ten môj obľúbený :) používam ziaja intima za necelé dve eurá od notina a som bez mykóz a bez všakovakých problémov..moja vagína je fit ;)

anjela

Nedá sa povedať a ani radiť,ktorý prípravok na intímnu hygienu je najlepší,lebo každý organizmus je iný a každému vyhovuje niečo iné...ale čo sa dá poradiť je to,že kto má problémy (svrbenie,pálenie a pod.) mal by si kúpiť taký prostriedok,ktorý je určený na citlivú pokožku,čiže senzitív.

kocurnik

Ja používam jedine tento nedám na neho dopustiť lebo sa mi už tak často neobjavujú mykozy a biely povlak -odkaz odstránený-

agina

Intimne gely by sa mali pouzivat v tzv."krizovych situaciach". Napr, ked vyjdete z bazena, alebo idete do bazena, alebo ked niektore dievcata trpia dlhodobo roznymi mykozami a vytokmi.Nemali by sa pouzivat dlhodobo. Kazdy dobry gynekolog vam to potvrdi.

wewewe0

janussa,najlepsi je lactacyd pretoze ma najprirodzenejsie ph,tie pripravky ktore maju rozne pridavky narusuju prostredie ,,tam dole,,

janussa

ja používam Nivea- obidva druhy sú dobré, jeden je s harmančekom a druhý s Aloe Vera - treba vyskúšať, tie z Avonu a Lactacyd sú v porovnaní s týmito horšie