Plasticke operacie

delphia

jana57 nakolko esteticka chirurgicka operacia je invazivny vykon, tak samozrejme sa aj moze "nevydarit" aj tomu najostrielanejsiemu fachmanovi. ziadneho plast. chirurga, ktory by kazil namiesto upravy nepoznam. taky by predsa "neprezil" v konkurencnom prostredi....a hlavne nevyzil by, nakolko by nemal klientelu.
aj odbornikovi s dlhorocnou praxou a rutinou sa samozrejme moze stat, ze vysledok vykonu nekoresponduje s ocakavanim. to nie je opracovanie dajme tomu dreva, ale praca so zivym tkanivom. preto nikto ti dopredu nic na 100% negarantuje. pracovala som na plastike v Ke. ak chces, napis mi na mail.

jana57

Je tu niekto , kto by mi poradil dobrého lekára v Košiciach na plastiku nosa? Myslim, ze nepotrebujem cely nos./ku komu sa vybrať na konzultáciu?/ Chcem si dat upravit len spicku nosa.Kedze to mam blizko do Kosic a neviem si vybrat. Rada by som sa dozvedela ktorý lekar a v ktorej ambulancii je ten, co viac kazi ako upravi?

Matiska

Ahojte kočky rozmýšlam nad operáciou nosa u Drača lebo Minarovjecha.Máte niekto foto koho robili..Neviem sa rozhodnuť.

denda0005

nebol niekto z vas na tumescencnej liposukcii brucha?ja sa chystam buduci tyzden do Ke-Chirmed.nejake skunesnosti s touto klinikou?

tina 12675

Ahojte baby.Vedeli by ste mi poradit na ktorej klinike by mi zvacsili pery,ale tak,aby to bola ozaj velmi viditelna zmena?Bola som uz na zvacsovani pier vstrebatelnymi materialmi-Matridex,ale bohuzial zazrak sa nestal.Po 3 dnoch,ked opuch ustupil,tak pery mali ten isty tvar,ako pred zakrokom.Je to normalne?Ak niekto moze,poradte mi prosim.Kolko by to stalo?Mna to vyslo 10 000 Sk.Diky

doremi

jooj vdaka,bo som pocula ze ten lekar kt.mne robil nos v KE uz pokazil nos skoro kazdemu....tak len dufam ze ja nesom dalsia obet... :///
ale zatial som spokojna /klop-klop/