Plasticke operacie

katarinka2

Ahojte, ja som si dala pred dvomi rokmi urobit plastiku prs. Nebudem klamat, cim viac sa blizil den, ked som si mala lahnut pod noz velmi som sa bala, hlavne, ze sa to bude dlho hojit a bude boliet, ale doktor mi odporucil enzymovy liek Wobenzym a vobec to nebolo take zle ako som si myslela.

Katka333

Každy chirurg sa sprava pred operáciou milo,pekne... ale ak ide o opravu su ako vymenení, buť neodpisuju na mail alebo sa už chovaju arogantne. Ja som to zažila dva krat, prvy krat som mala problem po otoplastike a chirurg ma už ignoroval neodpisoval na prosbu o opravu musela som isť inam a znova si to zaplatiť.
Potom po operácii nosa som mala problem a ak už neišlo o peniaze reoperáciu aj tak nesravil dobre a ešte bol už strašne arogantný.

peter25

Cujkov a o aku operaciu islo...teda ako mozes napisat, lebo napr. cerven robi vynikajuce nosy a prsia, nepocul som nanho este kritiku. Je mi luto, ze sa ti nieco take stalo, ale nemal by si tu pouzivat vulgarizmy, zbytocne tym znizujes vahu toho, co sa ti stalo, myslim to v dobrom.

cujkov

je to pravda.velky pozor na vyber chirurga a aj zdrav.zariadenia.pozor na novamed b.b.a obzvlast na udajne mudr.cervena.chrapun akeho som nezazil.znicil mi jeho operaciou zivot.umyselne ma zavadzal pred op.len aby som danu variantu op.neodmietol.chamtivy chrapun nic viac.vedome ma zavadzal pri prvej konzultacii a poprel mi veskere pooperacne rizika a nasledky.rozhovor som si nahral na digtafon.dal som ho na sud.ja sa ta nebojim ty kokot chamtivy.dojebal si mi zivot a to ti nikdy neodpustim.cely rok si namne poskusal co sa dalo.okrem samotnej totalne zbabranej op.ma naviedol na dalsie tri reoperacie.tie neboli nikde dohodnute ze ich budem musiet podstupovat.vysledok?jazva doslova cez celu hlavu od ucha k uchu siroka 1.5 cm.a ako bonus mi vypadli nasledkom op.aj vlasy.vlasy ktore som este vden op.mal huste a perfektne ako maloktori chlap v mojom veku.ked vydel co mi sposobil odkopol ma doslova ako psa.do mob.mi nadaval do ko....v atd.ale to ma netrapi.preco?lebo som mu pred op.uveril.bol som nuteni podstupit na aspon ako take zakritie jazvy uz tri transplntacie vlasov v prahe u mudr.hajduka.stvrtu transp.vlasov mam podstupit o tyzden znova.jazvu mi totizto stale vydiet.operacie za 60000eur.odobrate stepi zo zatilku hlavy atd.neprajem to nikomu.psychicka trauma aku tazko opisat.stovky preplakanych noci a dni mu neodpustim nikdy.pet rokov chodim zo siltovkov na hlave.spolocensky a kulturne totalne vyradeni.k obleku by siltovka asi tazko zapadla.a ten pri mojom sposobe podnikania bol velmi potrebni.nenavydim ho hugana.mazani a falosni ako malogdo z jeho fachu.bezcharakterny a bezcytny chrapun.

Alenka.

Davajte si pozor na vyber chirurga, niektorým ide iba o peniaze, ale niektorých fakt zaujima ako vyzera jeho výsledok a snaži sa aj riešiť problem ak vznikne. No niektorých to už nezaujima.

Aybbe

ahojte chces sa spytat ci ma niekto skusenosti s plastikou teda s korekciou nosa,v Banskej Bystrici,mam ist do novamedu a chcem sa opytat ci uz niekto podstupil v novamede tento zakrok dakujem

Lusanka

Je tu niekto po operácii nosa? Lebo ja som po... 1.júna sa skončili moje komplexy a preto sa len chcem opýtať či je tu niekto kto to tiež už podstúpil aby som sa porozprávala o tom aké má kto pocity, pretože premňa je to niečo neopísateľné a som veľmi šťastná ....