newem :(

Príspevok v téme: newem :(
ehm...

Ahojcek... Pisem sem pretoze naozaj neviem komu by som sa s tymto mohla zverit a popytat o radu... Asi tak pred mesiacom a pol som zacala drzat taku fajn 13 dnovu dietu , mala som vtedy 160cm a 52kg a schudla som na 47kg. Z toho som bola stastna a cela som ist dalej chudnut. Chvilu sa mi nedarilo , ale potom som zase dobre nastartovala a schudla som na 44. A potom to uz slo jedna radost az na 40kg. Takze za mesiac a pol som schudla 12kil , ale vobec si nepripadam chuda. Zda sa mi , ze 40kil pri vyske 160cm je dost malo , ale ked sa pozrem do zrkadla tak mi je zle z toho aka som tucna. Uz mi vobec nechuti jest, myslim len nato co ma kolko kalorii , kolko musim cvicit,... Je to strasne a bojim sa , ze mam anorexiu , abu len daky nabeh na nu...newem...som bezradna pls pomozte mi. A este k tomu stale mi je zle, toci sa mi hlava , a boli ma cele telo , ale newem ci to s tym suvisi...

ehm...

tulik ,cajovylistok: najprv som chudla 13 dnovu , ale nebola mliecna , a potom som chudla uz len podla seba...tulik: asi mas prawdu ,. ze som schudla len svaly a nie tuk...a to pilates som skusala , ale hrozne ma to nudilo...japotrebujem daco akticnejsie...postava sa da dobre formovat aj vo fitku...cely cas co som chudla makala som vo fitku a ete stale makam taq snad sa mi podari pekne sa vyformovat :) ,,,diky moc za rady

tulik

ehm aj ostatne baby - vzdy sa okrem vazenia na zaciatku chudnutia aj premerajte - pas, brucho, boky, zadok, stehno.. Vaha nie je vsetko, ide predsa o objem.Potom ked takto schudnete, tak si to porovnate aj miery s tym na zaciatku a budete vediet, ci ste schudli normalne z tuku, ci si ehm neschudla zo svalov a tuk ti tam ostal a preto sa necitis stihla...mohla si schnudnut svalovu hmotu, co by bolo dost nafigu. skus cvicit pilates, pri nom sa zevraj nechudne, ale formuje sa postava, mozno budes spokojnejsia a ak sa mozem spytat, aku dietu si drzala? 13dnovu mliecnu dietu? :)

frida

najlepšie by bolo vyhľadať odborníka, je to super, že si to začala riešiť v takomto ranom štádiu, tých 12 kíl je naozaj dosť, ale ja mám za sebou rovnakú skúsenosť a som sa z toho vonku. Skús sa informovať o psychológoch (príp. psychiatroch) v tvojom okolí a neskôr, keď už budeš mať v hlave vačsí poriadok a nebudeš musieť vkuse myslieť len na jedlo a kalórie(v živote naozaj sú aj zaujímavejšie a zábavnejšie veci) si môžeš jedálniček prekonzultovať aj s nejakým lekárom-odborníkom, ktorý ti dá zopár dobrých rád k zdravej výžive, ktorá nevedie k anorexii. veľa šťastia!

poliewoocka

Dobre, ze si si uvedomila, ze mas problem...vies, ziadna dieta, najma taka radikalna nie je pre telo dobra a zvlast pre mlady organizmus, ktory potrebuje ziviny na vystavbu. Taky rapidny ubytok je nebezpecny jednak preto, ze ti ubudlo hlavne zo svalovej hmoty- to ti mohlo poskodit aj vnutorne organy, preto ten staly pocit unavy. Musis zmenit svoj postoj, lebo ta to dovedie do hrobu:(

[zruseny12]

jasne,ze to suvisy to tocenie atd.ved ty si dost rychlo schudla,telo stratilo urcite vit.a miner.a este kolko mas rokov?