alergia na kondom

marinaa

ahojte, mala som často gynekologicke zápaly. tak ma poslali na imunilogiu, kde mi robili testy a zistili mi alergiu na latex. vzdy som pocitovala pri styku neprijemny pocit, potom som pochopila prečo. začali sme teda pouzivat s partnerom bezlatexove kondomy. Durex Real feel najdete vo vstkych predajnach, sú bez latexu. ale aj tak mi pokračujú gynekologické problémy a nepríjemný pocit po styku. je to lepsie ako pred tým, ale stale to nie je ono.... premýšľam o pharmatexe, ale trochu sa ho obávam, pretože tie podmienky okolo toho čo treba dodržiavať ma celkom zneisťujú. má s ním niekto skúsenosti?

zmatenec111

ja mam teraz podobny problem, nechapala som, o co ide, pokym som sa nesnazila rozpomenut si, kedy sa u mna nechutne palenie, svrbenie a neviem ako ten hnusny pocit este vyjadrit, prejavuje...... cize tiez som alergicka na kondom...ach jaj....dneska som vdaka tomu nespala...

katarina sostakova

ja mam alergiu na latex..sex je pre mna skor nocna mora ako ppozitok...no neviem kde by sa dali zohnat kondomy bez latexu.prejavuje sa to u mna bolestou pri sexe a potom strasnym palenim a svrbenim...

nikavero

jj, ak si citliva na kondomy, neviem ci je to cisto len latexom, mykoza, ci skor lepsie povedane kvasinkova infekcia sa moze objavit. u mna to bolo skoro po kazdom pouziti kondomu, presla som na HAK. prejavovalo sa to asi tak, ze pri sexe som zacala pocitovat neprijemne pocity, kt sa menili az na bolest, v skratke, dalsie kolo by som si teda urcite nedala:)a potom sa to zvyklo tahat, az kym som sa nepreliecila na kvasinky. samozrejme, nie vzdy. ale kondomy, ak som si partnerom ista, uz urcite nie.