vaha 2mesačného dieťaťa

lucinkaa1

Dobry den chcela by som sa spytat mam skoro dvojmesacneho chlapceka 16 novembra bude mat prestnych dva mesiace a ked sme sa narodili tak vazil 3350cm a teraz ma 6100g je to uz moc ale nie dakujem za radu vopred

VladaZien000

Moja 2 mesacna dcarka sa narodila s porodnou hmotnostou 3180g ked sme odchadzali z nemocnice vazila 2750g teraz vazi vazi 4180g meria 56 cm a pani doktorka povedala ze ukazkovo pribera. a tiez sme uz na umelom mliecku ale doktorka vravela ze ked je dieta cisto len kojene nevadi ked vazi viac ako by podla tabuliek malo ale ak je na umelom mliecku treba mu nasadit dietu.

andzi

dobry den ja by som sa chcela spytat ci je v poriadku ked moja 2mesacna dcerka vazi 5500g porodna vaha bola 3550 mama ma plasi ze ma zvyseny cukor dufam ze nie dakujem

18hvizd

no moja doktorka by skor odpadla,keby mi dieta pribralo za mesiac jedno cele kilo...jej sa to zdalo strasne vela,ale ak je dieta zdrave,tak sa nicoho neboj....ono sa rozpapa,ked bude vacsie,este budes chciet,aby tolko nejedlo...uvidis..:-)))

titi...

Ked sa mi narodila dcéra mala 3950g,50cm.Tiež pomali priberala na váhe.Doktor tiež z toho nerobil nič.Druhá mala 3400g tiež 50 cm.Takisto málo priberala.V tomto roku budu mať 12 aj 10 rokov,nemaju veľa kil ani teraz,štíhle su.Stále je tým problém vypočítať antibiotiká podla váhy a veku,no našťastie okrem bežných chorôb nemaju nič.Takže netreba sa strachovať,každá sme iná.Ja som mala len 2,40 ked som sa narodila,ako dieťa som furt bola bacuľa...Mne osobne neprekážalo ked mi povedali alebo ked povedia aj teraz v škole,aké su chudučké.Ked nie su choré nevadí.

MICHAELA_18

my mame 10tyzdnoveho chlapceka porodna vaha bola 2550g a vazi 5780g a papal aj materske a teras bebu a lekar hovori ze je prekrmeny dakujem