toxoplazmoza

RNG

toxoplazmoza je parazit, nie bacil. A da sa znicit bez zvlasnych problemov.
Z prirodnych prostriedkov na to je osvecena zmes dr Huldy Clark, s ktorou sa da znicit velka vacsina parazitov za 20 dni.

bebe1

ja som ,,mala" toxoplazmosu. Je stale v mojom tele .. a bude to nebezpecne hlavne ked budem raz (mam 17) tehotna .,hrozi vysoka moznost potratu ... ten ,,bacil" alebo ako to nazvat... zabije plod. ale teraz mam hodnoty v norme. Nieje to u mna aktivne.
Toxo je zakera! Macky su najvacsimy nositelmi ..ale aj zle upravene maso ... .Prvorada je 110% hygiena!!

jan4a

dala som si spravit test na toxoplazmozu, výsledok negatívny, je možné že mam bacila niekde inde klby, uzliny, oči a v krvi by nebol,nerozumiem tým protilátkam to mi ešte nebrali mám tam len KFR TOXOPLAZMOZA negat,čo z toho vyplýva?

dadada

Umývať si poriadne ruky, hlavne ak prídeš do styku s jeho výkalmi a zeminou v záhrade. A najlepšie vykastrovať ho, aby neobstrekoval nábytok, či zeleninu v záhrade. Ak ťa môžem ukľudniť, ja som v častom kontakte s mačkami, aj túlavými a teraz v tehotenstve som si dávala robiť testy na protilátky na toxoplazmózu a boli na moje počudovanie negatívne.