dieta podla krvnych skupin

iv

mam doma knihu dieta podla krvnych skupin. moj oco ju dodrziaval asi rok, no nepostrehol ziadnu zmenu, tak sa vratil k normalnej strave.

janetta20

moja kolegyna schudla s touto dietou, ale bola pod dohladom odbornikov...no tvrdi, ze tato dieta je fakt ucinna a treba sa jej drzat ...

mirco

To snad nemyslite vazne dieta podla krvnej skupiny. To sa mozete tak docitac z zenskych casopisou ale laura87 ma pravdu dieta podla krvnej skupiny je blbost.

laura87

vy si robite srandu?...ved to sa uz davno poprelo, dieta na principe krvnej skupiny?...potrava a krv sa nestretnu az kym sa jedlo nestravi...do kazdej krvi sa vstrebe rovnake mnozstvo tuku a vitaminov...bez ohladu na to, ci mate X,Y,Z krvnu skupinu...po 3 pecenych klobasach priberaju aj smolkovia

regina

Pre Katku: ľuďom s krvnou skupinou A vyhovuje strava zložená z veľkého množstva ovocia a zeleniny a takmer všetkého, čo sa pripravuje z poľných plodov /okrem pšenice/. Citlivý tráv. systém si najlepšie poradí s rastlinnými bielkovinami, ale aj s malými porciami ryby.
Vhodné potraviny: ryby /treska, makrela/, slimáky, šošovica a zelená fazuľka, sojové bôby a výrobky zo soje, arašidy a tekvicové semiačka, cibuľa, brokolica, mrkva, kel, špenát, cesnak, černice, slivky, ananás, marhule, figy, grapefruity, citrony.
Nevhodné potraviny: mäso, plnotučné mlieko a výrobky z neho, kukuričný olej, maslo, paprika, olivy, zemiaky, biela kapusta, kukurica, žlté melony, mango, papája, banány, pomaranče, čierne korenie, ocot, nakyslo nakladaná zelenina, kečup.
V malom množstve: ľanový a olivový olej, jogurt, kefír, kyslá smotana, vajcia, pšen. výrobky, červený melon, cukor, čokoláda.
/Štíhli s diétou podľa krvných skupín,
autor Anita Hessmannová-Kosarisová,
vydal Ikar 2001/

katkaaa

aha a kde by som nasla nieco blizzie a ..to znamena ze ak som skupina A mam jest najme zeleninu a tak a menej masa a peciva??

regina

Pre každú krvnú skupinu sú určené vhodné a nevhodné potraviny.
Stručne: O - mäsožravci, A - bylinožravci, B - všežravci, AB - zmiešaná strava.

eerikas

Ja som niečo počula o tejto diete. Vraj je dobrá. Jete podľa toho, akú máte krvnú skupinu. Viem, že ten, kto má krvnú skupinu 0 je mäsový typ, takže menej priberie z mäsa ako z pečiva. O ostatných už neviem. Chcela by som tiež vedieť niečo viac, je to zaujímavá diéta