Dovolenka v Tatrach - poradte ubytovanie

dada

MUZ:...a mala to byt trochu aj pomoc...ked chcem pekny a lacny byt tiez ho nehladam v centre bratislavy :-) ja chodim do tatier od malicka a vzdy do tej spominanej casti a nemala som problem vstavat tyzden o hodinu skor aby som chodila na tury...a ako som spominala neviem ci tu mozem davat linky na konkretne ubytka, tak to som uviedla priklad ze aj tak sa da byvat...tak len tolko z mojej strany ... pardon za to, ze som xcela niekomu pomoct

muz

DADA: odkedy je poprad pri tatranskej elektrickej zeleznici?..ma tam iba vychodziu zastavku a tratit cas dennodenym dochadzanim pod kopec? nie!

dada

nooo takze aj ked som neni z tatier myslim ze to tam poznam celkom oki, ved som tam kazdy rok pocas leta...takze ohladom toho uybtovania...vyhladajte si na nete ubytovanie v sukromi v spisskej sobote...nie je to uplne blizko zsr, ale xodi tam mhd, a je to blizko aquaparku ... inak je to stara mestska cast popradu...velmi krasne miesto co sa tyka architektury...penziony tam budu asi drahsie...ale vela ludi tam poskytuje ubytovanie v domoch...inak od zeleznicnej stanice je to asi cca 20-30minut chodzou zalezi...pripadne skuste cast popradu Velka...neviem ci tu mozem davat linky na tie privaty,takze ak by ste potrebovali daku radu napiste mail.. xsdanci@azet.sk