Znasilnenie - spoved

Príspevok v téme: Znasilnenie - spoved
kristinka

avojte.. tak ja vam rozpoviem co ma trapi.. ked som mala asi 17 rokov bola som v taliansku zo skoly na tzv. plaveckom vycviku.. ale to bol len kryci manever..kazdorocne sa tam chodia len decka s ucitelkami zabavit a tak..ziadne plavanie sa nekonalo.. ved to poznate.. no lenze mne sa tam stala otrasna vec..znasilnil ma tam jeden talian..bola som predtym panna..bolo to hrozne a strasne strasne to bolelo..:,(odvtedy som snivala len o tom aby som si nasla chlapca, ktoremu to budem moct vyrozpravat, ktory ma bude velmi milovat a ukaze mi ze milovanie dokaze byt aj krasne..kazdy vecer som odvtedy v postielke plakala a modlila sa.. a ked som mala 19 tak sa objavil..chodime spolu uz skoro 2 roky..studujem na VS..on je uz inzinier..pracuje, je hrozne starostlivy, straaaaasne ma zboznuje, dal by mi setko na svete a ja jemu tiez..jednoducho mi nic nechyba..problem je asi v tomto.. o 2 mesiacoch nasho chodenia sme zacali obaja tuzit po milovani..a ja som mu to cela dat.. vyspala som sa s nim bez toho aby vedel co sa mi stalo..musim povedat ze to bol hrozny zazitok..strasne ma to bolelo...:,( po case som to uz nevydrzala a setko som mu povedala..co sa mi stalo a aj to ako to hrozne bolelo ked sme sa prvykrat spolu milovali..bol z toho hrozne nestastny..to viem..ked som napriklad pri nom zaspinkala a mala som zle sny..budila som sa vydesena, tak bol pri mne a hrozne ma bozkaval a isli mu z ociek neraz aj slzy.. no tym ze som mu to povedala mi vobec neodlahlo..neviem preco..:,( za tie 2 roky sme sa spolu casto nemilovali.. mala som k tomu nechut..nevedela som preco..po case som na to znasilnenie ani nemyslela..zabudla som..samozrejme tak uplne sa to neda..no moj sexualny zivot na nezmenil..no nechcem od vas ani pocut o tom ze priatel ma na to mojom prezivani sexu vinu..ze ma byt neznejsi a podobne..pretoze uz viac neznejsi a ohladuplny ako je on nemoze byt uz nik.. je proste hrozne uzasny..nikdy nemysli pri tom na seba ale len na mna..no aj tak neprezivam pri tom taku exploziu ako to je velakrat vo filme..alebo nemozem pochopit ako moze byt niektora nymfomanka.. je mi to hrozne luto..a myslim si ze vela robi aj kondom..tento mesiac som si bola dat predpisat HAK..este len ju zacnem brat..ja sa len modlim aby sa moje prezivanie sexu zlepsilo.. a nemozem doteraz uverit tomu ze prve milovanie ma byt pre zenu to najkrajsie co zazije v zivote tak ja som to tak kruto stratila..:,(

rwx

Ver mi ema12345,

ty sa nemas za co hanbit, ten grazel by mal ist sediet do basy a mat zaznam v registri na cely zivot za to co ti spravil.

ema12345

tak mne sa nieco podobne stalo pred polrokom. boli to moje najhorsie casy
bola som s kamosmi na chate..boli tam aj kamosi mojich kamosov ktorych som ja nepoznala. a jeden z nich ma znasilnil, urobil to za noc asi 3krat...na druhy den rano som vsetkym povedala, ze mi je zle a ze musim ist domou....ked som prisla domov. tak som sa lezala vo vani asi 2 hodiny a prespala som 2dni vkuse.....nikomu som to nepovedala, lebo sa za to strasne hambim...nasla som si priatela ale s nim este sexualne nezijem, uz teraz mam stres ked budem musiet...neviem ako mu mam povedat, ze mne sa sex hnusi

bibi

Ahojte. Tak, aj mne sa to stalo. Boze, je nas tu tak vela...
Stalo sa mi to pred pol rokom. Myslela som si, ze cas to vylieci a chcela som na to sama zabudnut. Verila som, ze to zvladnem. Ale nestalo sa..
Po styroch mesiacoch od toho vecera som si zacala uvedomovat, ze nic nieje OK. Ale stale som bola ticho. Hrala som sama pred sebou hrdinku. A viete, ako som dopadla??
Skoncila som u psychiatricky so samovrazednymi myslienkami. Hrozila mi hospitalizacia. Dnes beriem lieky, chodim k psychologicke na terapie.
Je to strasne tazke, ale musim to zvladnut. A nie len ja, ale my vsetky!!!
Pravdou vsak je, ze dodnes nelutujem, ze som ho neudala. Bol to akoby sam satan a bala som sa.. Nie o seba, ale o svoju rodinu. ja vsak viem, ze raz mu to tam hore spocitaju....

monicka2509

ja som bola na prazdninach v Londyne pri segre a tam sme sa spoznali,bol to jej kamarat,raz ma zavolal ku nim,ze s chalanmi idu robit zur,prisla a on ma strasne opil,ja som nevladala stat na nohach a potom ma znasilnil,den po tom mi to povedal,ja si pamatam len take ulomky,hned som isla do lekarne kupit si tabletku po..segre som to nikdy nepovedala ani nikomu,uz som sa s tym aj trosku vyrovnala nakolko som bola opita a pamatam si fakt len ulomky...ale bolo to hrozne,vsetkych takych by som dala zabit

ich

Ja.......netusila som ze na nejakom fore nas bude tolko s touto skusenostou....mala som cerstvich 16...a moje znasilnenie neskoncilo ako malo...ten chlap sa do mna vystriekal, ale ja som nemala silu si kupit tabletku po...velmi si vazim ze som neotehotnela...mala som byt ale zavrazdena...ale napokon ma nechal. Ja som ho ale neprosila...ja som len cakala na koniec, cakala kym to skonci a zabije ma a bude koniec tej bolesti...
Vacsiu som asi nezazila...rozrezal mi nohavickyn a porezal ma a potom ma surovo...
ja nemozem...nemozem o tom...je to uz davno..relativne...
Sex mam rada...a je mojou neooddelitelnou sucastou zivota...tiez mi to ale trvalo...nebola to lahka cesta...a po kazdom sexe som plakala...cele mi to bolo strasne neprijemne. Ale vedela som, ze nechcem ostat ako stara dievka a tak som si vravela, ze sex je dobry, sex ma kazdy rad a ja chcem objavit, z co je na nom take super.......tazka cesta....rocne drilovanie........uz som mala aj orgzmus co sa moze zdat pre tych co nezazili vtipne, ale pre mna to bol ciel, kt. som chcela dosiahnut...
Kristinka, je to tazka a dlha cesta. HAK pomoze. aj mne pomohla. Co je ale fakt, ze bez lubrikacneho gelu to nejde....tak daleko som sa este nedostala...
Ak naozaj milujes svojho priatela a je naozaj k tebe taky ako pises, cas razu zacali...jazva ostane...jazvi ale nebolia...len obcas.........
vela sily ti posielam...budes ju potrebovat

nekonecno1

pre zzzzzz pocuj bracho tak ak ces byt tu anonimny tak by si mal na to viacej dbat... akoze nechcem ta kritizovat ale tak ak by to andrejka zistila mozno by nebola rada noo takze pre buducnost davaj vecsi pozor oki ;) lebo len z jedineho pohladu viem skade si ako vyzeras ako vyzera tvoja kocka kto su tvoji kamosi atd... takze si davaj bacha lebo ludia su vseliaky ;)

majka123

Aj mne sa to stalo. Bolo to o to horsie, ze ten chalan bol laskou mojho detstva a velmi som ho lubila. Taka platonicka laska. Ked sa ale na svadbe mojho brata opil, uz mi nepripadal taky zlaty... Bol bratovym svedkom a mojim nasilnikom a to vśetko sa zomlelo v jediny den.... Nikomu z rodiny som to nepovedala. Boli aj horsie veci, vravela som si. Dnes je to uz par rokov, ale stale to boli na srdci a na dusi. Moja mama v tom case chara a aj otec zomreli a bratovi som sa napriek nespocetnym moznostiam nedokazala zverit! Dnes viem, ze som ho mala udat a povedat to vsetkym! Asi by to potom nezopakoval áj mojej kamaratke, lebo by sa bal!

Baby, ak mate rozum, nenechajte ich na slobode a seba vo vazeni, ktore si same budujeme vo svojom vnutri.
Strach z toho, co bude je opravneny, ale prave ten hra takymto chlapom do karat! A to nieje fer! Nie my, ale oni by sa mali bat svojich cinov!

Pozeram sa na to ako uz dospela zena. Vtedy som mala necelych 15... a zmenilo to moj zivot a myslenie. Dnes mam priatela a som stastna. Obdivujem ho, ze ma pochopil, ked som nechcela sex a mala zmiesane pocity zo spolocneho byvania.

Budem rada, ak do tejto rubriky uz nic nepribudne! Ziadne priznanie! a ak aj ano, nech je so stastnym zakoncenim, ake mam v tejto chvili ja!

Opat som schopna verit a milovat muza!

mici

pre zzzzzzz...neplati na nich asi nic.To uz nechaj plavat...ale jej sa snaz pomoct.Bud jej oporou a podporuj ju...viem o com hovorim...ak si precitas nizsie prispevky tak zistis ze take svinstva sa robia...