Znasilnenie - spoved

Príspevok v téme: Znasilnenie - spoved
kristinka

avojte.. tak ja vam rozpoviem co ma trapi.. ked som mala asi 17 rokov bola som v taliansku zo skoly na tzv. plaveckom vycviku.. ale to bol len kryci manever..kazdorocne sa tam chodia len decka s ucitelkami zabavit a tak..ziadne plavanie sa nekonalo.. ved to poznate.. no lenze mne sa tam stala otrasna vec..znasilnil ma tam jeden talian..bola som predtym panna..bolo to hrozne a strasne strasne to bolelo..:,(odvtedy som snivala len o tom aby som si nasla chlapca, ktoremu to budem moct vyrozpravat, ktory ma bude velmi milovat a ukaze mi ze milovanie dokaze byt aj krasne..kazdy vecer som odvtedy v postielke plakala a modlila sa.. a ked som mala 19 tak sa objavil..chodime spolu uz skoro 2 roky..studujem na VS..on je uz inzinier..pracuje, je hrozne starostlivy, straaaaasne ma zboznuje, dal by mi setko na svete a ja jemu tiez..jednoducho mi nic nechyba..problem je asi v tomto.. o 2 mesiacoch nasho chodenia sme zacali obaja tuzit po milovani..a ja som mu to cela dat.. vyspala som sa s nim bez toho aby vedel co sa mi stalo..musim povedat ze to bol hrozny zazitok..strasne ma to bolelo...:,( po case som to uz nevydrzala a setko som mu povedala..co sa mi stalo a aj to ako to hrozne bolelo ked sme sa prvykrat spolu milovali..bol z toho hrozne nestastny..to viem..ked som napriklad pri nom zaspinkala a mala som zle sny..budila som sa vydesena, tak bol pri mne a hrozne ma bozkaval a isli mu z ociek neraz aj slzy.. no tym ze som mu to povedala mi vobec neodlahlo..neviem preco..:,( za tie 2 roky sme sa spolu casto nemilovali.. mala som k tomu nechut..nevedela som preco..po case som na to znasilnenie ani nemyslela..zabudla som..samozrejme tak uplne sa to neda..no moj sexualny zivot na nezmenil..no nechcem od vas ani pocut o tom ze priatel ma na to mojom prezivani sexu vinu..ze ma byt neznejsi a podobne..pretoze uz viac neznejsi a ohladuplny ako je on nemoze byt uz nik.. je proste hrozne uzasny..nikdy nemysli pri tom na seba ale len na mna..no aj tak neprezivam pri tom taku exploziu ako to je velakrat vo filme..alebo nemozem pochopit ako moze byt niektora nymfomanka.. je mi to hrozne luto..a myslim si ze vela robi aj kondom..tento mesiac som si bola dat predpisat HAK..este len ju zacnem brat..ja sa len modlim aby sa moje prezivanie sexu zlepsilo.. a nemozem doteraz uverit tomu ze prve milovanie ma byt pre zenu to najkrajsie co zazije v zivote tak ja som to tak kruto stratila..:,(

technécium

hej, keď povie,že nie tak nie ale to asi všetci nepochopia, len mi povedz, že keď ide baba vyzývavo oblečená a tvári sa ako modelka prečo to robí chlapy si asi pomyslia, že to chce nie

niekto

samozrejme ze nemoze nic
ale je pravda ze vela zien chodi az moc vyzivavo oblecenych a su chlapi ktory sa nevedia ovladat ...

machulka006

technécium - čím teplejšie počasie, tým väčšia chuť na sex... to nie je len o oblečení...a samozrejme, ja tež trvám na tom, že ak by žena šla aj holá po meste, chlap si môže nanajvýš doma vyhoniť...

madam j

aj keby chodili po ulici v cipkovanych nohavickach,nikto sa ich nesmie chytit ked povedia NIE...no nie :)? ved kde sme?!?

technécium

pozri ja som tiež odporca tých chujov čo to robia, ale v zime počet rapídne klesá, a niekde v amerike majú zákon, že keď má baba rifle nemôže byť znásilnená-lebo sa to nedá a nie je to len o oblečení, iste toto sa netýka detí a ich úchylných príbuzných

madam j

technécium : a aky???? ty ked si das kratasy mas ratat s tym, ze si moc vyzyvavy pre zeny a mozes byt znasilneny??? myslel si to, ze ked si zena da suknu? alebo sa naruzuje? ved nie sme zvery, snad sa vedia muzi ovladat

obet

Ked som mala 16 isla som na diskoteku-tam som spoznala partiu chlapcov,ale isli sme s kamoskami domov.Jeden chalan odo mna popytal cislo.Ja som mu ho nedala-no potom mi zavolal a zacal sa vyhrazat ze vie kde byvam,co robim,kde chodim do skoly-vravel ze vie o mne proste vsetko.Bala som sa-ale neverila som vsetkemu co tvrdil.Ked som raz vecer isla domov tak ma prenasledovalo auto...Vystupil z neho on a povedal,ze budem len jeho.Niecim ma omamil.Zobudila som sa a ruky som mala zviazane na posteli.Pamatam si,ze on sedel na stolicke a pozeral na mna.Bola som stale omamena.Nevedela som kde som.Ked som sa trosku viac prebrala pytala som sa ho preco?Prosila som nech ma pusti.No on ma nepocuval.Lahol si na mna a znasilnil ma a povedal-skoda,ze je to na silu.Omdlela som a zobudila som sa az rano-povedala som mu,ze mi treba na wc.Pustil ma,ale povedal nech sa o nic nepokusam.No ja som sa pokusila o utek.Dvere von boli otvorene a ja som sa rozbehla ako som len mohla-do tmaveho lesa.On utekal za mnou a chytil ma.Bola som cela skrvavena-zbil ma ako len mohol.Raz ked isiel von,ani neviem kde som utiekla rozbila som okno a utekala.Cez ten tmavy,husty les,dosla som na nejaku cestu-nevedela som kde,ale islo nejake auto nejaka starsia pani,ktora mi pomohla.Vzala ma na policajnu stanicu a potom domov.Ale policajti toho hajzla na tej chate nenasli-musel utiect,ked ma nenasiel.Ale ja sa stale bojim,hoci sme sa prestahovali,stale mam pocit ze sa vrati.Prezila som najhorsi mesiac v mojom zivote.No nikdy nezabudnem na jeho slova-VZDY BUDES PATRIT MNE...

mmmiii

... mňa znásilňoval môj nevlastný otec 4 roky... mala som 12 a vtedy som tomu vôbec nechápala... čím som bola staršia, chcela som to niekomu povedať.. ale vyhrážal sa mi, že zabije mňa aj moju mamu.. a on toho bol schopný, bol agresívny a sám sa pokúšal o samovraždu.. nemohla som chodiť von, v 15 som bola na jedinej a prvej diskotéke. ked som išla náhodou von doma som musela byť už o ôsmej.. keď som si našla v 16 priateľa vyhrážal sa, že zabije aj jeho, že si ho počká a zrazí ho autom. veľa krát som preto ani nešla do školy... nakoniec som to mame povedala. bola úplne nadne, ale odišli sme od neho. a teraz som s tým priatelom dodnes. už 6 rokov. ale aj tak som mu to nedokázala povedať....

inžinierka

ema sorry, ja tomu vôbec nerozumiem, ako jeden dement môže za noc 3x niekoho znásilniť.Ty čo si bola napitá, či nevládná?