neistota

kiwemai

prezila som to!!! vazne som sa dnes bala...bolo mnoho ohlasov, co to mam...ale akosi som sa na tom az tak nepozastavovala...zajtra snad budem uz v poriadku a nebudu na mna cumiet...to len teraz mam take problemy...aj inokedy, no nie az take...kedysi to so mnou bolo aj horsie...ale hanbliva som poriadne...:) neviem ci sa mam tomu smiat alebo plakat:( ale som to ja a je tazko ma zmenit, aj ked nejake tie zmeny na mne uz boli vykonane...
hmm...samozrejme sa oplati byt uprimnym...ale pravdupovediac, z mojej skusenosti nie ku kazdemu...ale zacnem byt...uz od zajtra a to je moj novy zavazok do buducnosti, lebo takto to dalej nepojde...mam jednu kamaratku, ktoru beriem uz dobru dobu skoby som to povedala...sportovo...par krat ma zradila, sklamala...a tej ked poviem pravdu, co si myslim o jej konani, aj ked sa to netyka mna, to nepadne najlepsie...je taky typ...a tak, aby som sa s nou nedostala do problemov, jej nepoviem vzdy pravdu...ale potom aka som vlastne kamaratka?? zacnem jej uz asi vazne hovorit pravdu...nech to vezme ako chce...vazne je lepsie hovorit pravdu a nechodit okolo horucej kase aj ked sa to dotycnej osobe nemusi pacit...(mrzi ma vsak, ze ona mi tiez nepovie vsetko a klame...citim, vidim, mam ju "precitanu").ked je vazne kamoska, tak sa na mna nevykrici...a ak hey, tak mi o to nestoji...preco by som jej mala vzdy pritakavat, ze s nou suhlasim, aj ked sa mi zda, ze robi vela hluposti?? v mensej spolocnosti sa dokazem uvolnit, ale musim tych ludi dobre poznat...ak ich velmi nepoznam, tak je to horsie...no a tam, kde je vela ludi, tak tam som aj ja ako maska a poniektori si mozno myslia, ze som namyslena hlupana...to ma mrzi...
hmm preto sa snaz prinutit sa nebyt maskou aspon pred tymi ludmi, na ktorych ti naozaj zalezi a s ktorymi ti je fayn...
ps:ospravedlnujem sa, ze som sa tak rozpisala...:)

hmm

hmm,dakujem vam vsetkym.
a poradite mi,ako mam byt k ludom uprimnejsia? ja nie som zla,al.falosna..ale vzdy nahodim akoby daku masku..\"ochrannu masku\" neviem sa velmi uvolnit a byt naozaj uprimna..da sa stym nieco robit?oplati sa byt uprimny?

alpaka

vies,len malo ludi sa naozaj zaobera tebou,vacsinou maju dost svojich komplexov.kazdy sa stara o seba...o to ako co povie,ako to vyznelo...ako sa pri tom tvari,ci dost dobre vizera...nic si nerob z ludi,ja som to trochu pochopila,ze cely svet neni o mne,aj ked to bolo tazke:o)teraz uz pomaly chapem,ze ked si niekto nieco sepka,nemusi ma ohovarat a ked sa niekto smeje,nemusi to byt na mne...a ked sa niekto na mna pozrie,tak ho na mne mozno nieco zaujalo...

tomas81

niekedy by som chcel mat na hlave taku krabicu aby ma nikto nevydel,nie preto zeby sa na mna nedalo pozerat,ale ta foooooobia je salenstvo

tomas81

kiwemai-no to je aj moj problem.sa bojim ist do prace,lebo vsetci na mn abudu pozerat,no ale ked chcem robit musim ist a prestat sa bat.

kiwemai

hey, ale to bolo pekne povedane..."ak sa pozera tak nech sa mu dari a chod dalej":)) pravda...ja sa bojim co bude zajtra, ak vyjdem vonku zospatena vdaka lieku, ktory mi dala dr....ale nech sa pozeraju...aj tak mam obcas pocit, ze trpim socialnou fobiou, ale teraz aj ked ma to pomalicky prechadza, tak sa vyskytne zdravotny problem...ale neostanem predsa na marodke, len kvoli tomu, ze 98% pohladov bude smerovat na moju hlavu...tak nech...kasli aj ty na to hmm:)

hapči

hmm neznervoznuj sa pohladmy inych bud sama sebou a nemysli na to ci sa nekdo pozera ci nek,ak sa pozera tak nech sa mu dari a chod dalej

tomas81

No to moze byt psychikou.kasli na to,nemysli na to ci sa niekto pozera,alebo nepozera.Stale na to myslis ze na teba niekto pozera a to ta znervoznuje.ja mam tiez taky problem