žienky raďte...

Príspevok v téme: žienky raďte...
vera

Ahojte žienky, mam taky problém... Aj ked idem zajtra ku doktorke, chcela by som vedieť, čo mám robiť. Poprechladala som zo spodu, a okrem toho, že chodím často cikať a že to trochu štípe, tak som začala aj mierne krvácať. Nie veľa, ale aj tak som s toho poriadne fúzala.

Ináč ja som zakladala aj tému alergia??? tak som zvedavá, že či nemám náhodou aj tú alergiu na spermie, alebo len tak reaguje HAK na priateľove sekréty. Držte mi palce...

Za všetky rady vám žienky ďakujem...

polarka

mam taky pocit ze priatel ma asi bakteriu "chlamydia" viac na stranke "www.chlamydia.sk" myslim, ze nemusi ist rovno na urologiu, staci ked pojde obvodnej a povie ze ti povedali ze si ju dostala od neho a doktorka mu vezme krv, posle na rozbor a dalej to uz pojde same.

vera

Ahojte az teraz som sa dostala na internet... bola som u doktorky a ta povedala, že to nič nie je, lenže tu je este jeden problem a to to, že mi robila stery. citologiu som mala v poriadku no kultivacia vysla uplne na p... hned mi predpisala antibiotika Entizol a to aj do ust a druhe take iste do pošvy. zistili mi nejake bakterie, ktore ma môj priatel. jemu nevadia, proste jeho telo ich berie v poriadku ale ja som na ne nachylna a potom mam aj tie zapaly. a to môze byt aj to podozrenie na alergiu, to je prave ta reakcia na jeho bakterie. no lenze zienky radte ako chlapa dostat k urologovi... zatial papa... a dakujem za rady. aj za rady ako dostat chlapa k doktorovi...

adriana

Je to veľmi nepríjemné, mám s tým skúsenosti. Najviac musím dať pozor, aby som neprechladla od nôh. Nepríjemné pocity mi pomáha zmierniť teplý sedavý kúpeľ, termofľaša na brucho a samozrejme antibiotiká.

123456

krcacas len po moceni? thak skus nacurat do poharika, aku farbu ma moc... ked je tmavy alebo krvavo sfarbeny, tak je to jednoznacne zapal mocoveho mechura... a mozes mat v mechuri kamienky, ktore ta pri mozeni tak drazdia v trubici, ze ta to stipe a sposobuje krvacanie... da ti na to antibiotika nolicin a na bolest algifen a po par dnoch to bude oka... druhy krat netreba cakat, kym to dojde az to tej fazy, ked ti krv sfarbuje moc....

vera

Ja ked som bola niekedy poprechladaná tak to po 2 dňoch prešlo, ale teraz to uz trvá týždeň... len dúfam že to nebudú tie kamene... však ja zajtra napíšem ako som dopadla. myslela som si ze to prejde, lenže nič. a už sa bojí o mna aj moj priatel. tak neviem

kikulka

no nechcem ťa strašiť,ale keď ma začalo pri cikaní páliť a začala som krvácať,zistili mi,že mám obličkové kamene:(...dnes je to už OK....určite to zajtra lekárke povedz...keby to boli tie kamene,tak to môžem dať kontakt na jedného bylinkára,predpísal mi čaje a také bylinné kvapky a čuduj sa svete,za 2 mesiace nebolo po kameni ani chýru,ani slychu...ja sa teraz tiež bojím,krvácam,ale pri tej druhej ,,činnosti"na WC,je to na zbláznenie a lekár ma objednal až na 6.10