mam riešenie....

Príspevok v téme: mam riešenie....
kiki

ahojte. kedže patrím k žienkam ktoré chcú schudnúť a zaroveň nenávidim dietu tak som vyskúšala jednu ,,hlúposť" o ktorej sa bavili tri dievčence v autobuse. a predstavte si zabralo to. každe ráno vypiť 0,5 litra vody na lačno a raňajkovať až po pol hodinke. sladke max. 1x do týždňa a inak papať normalne. od mája som schudla 4kg. pomohlo to aj mojej kamoške tak to môžte skusiť. potom dajte vedieť či to zabralo aj u vas....prajem pekný deň

usmev

miselka,bral prírodné produkty a doplnky výživy,v tom programe je rozpracovaný každý deň aký produkt a koľko.Nebola to diéta, takže tie produkty mu zabezpečili všetky mińerály, vitamíny,aby organizmus netrpel a nehladoval.Tento program nastaví človeku organizmus tak,že sa naučí správnym stravovacím návykom.duratnakatka@zoznam.sk

usmev

Očistným 39dňovým programom pomocou prírodných produktov sa dá zhodiť pár kíl bez drastických diét a hlavne Jo-jo efektu.Vedľajší účinok -detoxikácia organizmu,lepšia pohyblivosť a zdravie.Musíte však obetovať korunky,môj kamarát schudol 10 kg,upravilo sa mu trávenie,v páse má o 14cm menej.

dievcina

sever slovenska...taka mala dedinka - liesek...tu vlastne ani hrackarstvo nie je :D iba v "meste" vedla-trstena a tam som zohnala len take slabe...

dievcina

u nas sa svihadlo normalne nezozenies... iba take hrozne, ze musis hybat uplne celymi rukami, aj ramenami!, aby si ho cez seba presvihla.... musim ist do nejakeho mesta zohnat pevnejsie s pocitadlom..