Pískanie / šumenie v ušiach (Tinnitus?)

Príspevok v téme: Pískanie / šumenie v ušiach (Tinnitus?)
jozolozo

Už mi dosť dlho píska v ušiach, lieky nepomohli. Len sa chcem spýtať či je tu niekto kto stým má skúsenosti, je možné že to jedného dna len tak prejde ? Alebo môže to časom dôjsť až do trvalého poškodenia sluchu ? Prv mi to moc nevadilo ale s času načas mávam v ušiach riadne "prepisknutia" ktoré sú aj 10x silnejšie ako to neustále pískanie

babu6

mne v usiach zacalo piskat z nicoho nic.jedneho rana som sa zobudila a v lavom uchu som mala zalahnute,asi po 3 dnoch mi zacalo piskat a sumiet.usna sa na mna divala s uskrnom "ako vam tam piska, kedy vam tam piska, a zvoni vam ako"..nedokazala som jej definovat ako... sumi a basta..raz je to silne , raz take nepatrne..obcas ma usi aj bolievaju, no nemaju na to pricinu vraj su ciste , bez naznaku zapalu.dala mi do ucha navela strafik a papa.tak ked ma to znova chyti kupim si kvapky v lekarni a nikam uz radsej nejdem..

gabriel

Tinnitus je jedna z chorob, ktora sa da liecit lampou Bioptron. Skuste si o tom precitat na www.bioptron.senea.sk mame radu pacientov, ktori si lampu zadovazili prave za tymto ucelom a pomohla im ich problem odstranit..

nefaria

ja mam podobny problem od tejto nedele..nie je to silne, počas dna to ani nevnimam, ale akonahle nastane ticho tak ma ide roztrhnut.. nemozem kvoli tomu ani spat.. bola som na vysetreni u usnej a ta mi povedala, ze usi mam v poriadku.. tak neviem kam mam ist a co dalej...