Male prsia - hormony?

petruska

MAM 14 ROKOV A PRSIA ZIADNE IBA NULKY CO MAM ROBIT?ZDA SA MITO TRAPNE PRETOZE VSETKI MOJE KAMOSKY VMOJOM VEKU MAJU ASPON JEDNOTKY ALE CO JA?PROSIM POMOZTE MI.PORADTE CO MAM ROBIT.PLIS...

kurka

viete mi niekto povedat co moze sposobovat rast prs aj po puberte, v poslednom case sa i zacali velmi zvacsovat prsia a dost ma to trapi a neviem co s tym

ninka

Bud len rada, ze mas male prsia. Raz ked otehotnies, tak uvidis ako sa ti zvacsia. Plus si mozes obliect hocico na seba a dobre to bude vyzerat. Bud len rada, a vonkoncom necpi do seba hormony. LEbo je aj mozne, ze priberies, ale prsia ostanu male. Nenic sa. Raz budes chciet mat dieta a nepotrebujes mat zniceny organizmus. Kup si super podprsenky a uzivaj si ich.

dusanr

je to nedostatkom sebavedomia.male prsia to totiz nie je nic ale vobec nic divne.vobec sa pre to netrap a bud hrda na take telo ake mas.je to len vec vkusu.mne sa napriklad pacia

enemy

Caf s toho ze mas male prsia si nic nerob.Vacsine chalanou sa pacia skor mensie a je to lepsie ako by to tam malo potom ovysat

kikulka

hormóny do seba zbytočne nepchaj,z tých nikdy nič dobré nie je...môžem sa spýtať koľko máš rokov?Ja už mám vývin za sebou,tiež som dosť malá aj prsia mám malé,ale nikto sa ne to nesťažoval,ani sa mi nesmial,nie všetkým mužom sa páčia veľké prsia,dokonca čo ja viem tak väčšine nie...nerob si z toho ťažkú hlavu,predstav si,ako hrozne by tvoje telo vyzeralo,keby si pri tvojej výške mala trebárs trojky,štvorky,poznám aj také baby a pri pohľade na ne som rada,že som taká,aká som