ako vysadit antidepresiva?

tuk

mam frajera v zahranici , studujem na vs skole s otcom si nerozumiem to hej su to priciny ale na to necem lieky zacalo to hrcou v hrdle ale ta je prec bolo to iba v mojej hlave

damaxy

a ako si k tomu problému došlo,vieš niečo sa muselo stat a to je v psychike tak to liečia takými liekmi a pomohlo to odstánit ten problém aspon trochu?

tomas81

tuk-no ja neviem neviem ci zrobis dobre.damaxy ma pravdu,treba ist za psychiatrom,sa s nim musis porozpravat,lebo moze sa stat ze po vysadeni sa to moze este viac zhorsit.nech ti da ine lieky,z ktorych ti nebude zle.

damaxy

tuk a aby som nezabudla povedz ako sa cítiš,pochvál s čím si spokojná a žiadaj vyriešit to nepríjemné.Liekov sú hromady a dajú sa pokombinovat.Niečo si prešla,škoda by bolosa vracat nazad.Treba stav zlepšovat,alebo aspon ustát.Takže pekne nabehni v pondelok.

damaxy

tuk,chod za lekárkou,lebo ja som s lekárkiným vedomím asi na týžden znízila o tretinu a co sa dialo,velmi sa mi zhoršilo,nestojí to za to ale ak máš vedlajšie príznaky,treba s tým niečo robit.Možno aj skontrolovat krvičku,či sa nejaké hodnoty neznižujú a pod..

damaxy

ano tomas brala som do júla 2005 asentru a predtým zoloft.Začínala som jednou potom jeden apol tbl a vysadzovalo sa asi v polrocných intervaloch.Teraz neberiem nijeké lieky,okrem magnézia,železa a draslíka aeuthyroxu lieku na štítnu zlazu.Mám sa v pohode,ale lieky mi len podali ruku ostatné som musela spracovat vo svojej hlave a bolo toho vela.

tomas81

damaxy-ahoj,mne sa zda ze si my pisala ze si trpela PP,ale ze si sa z toho dostala.chcem sa opytat,ci aj tak nadalej beries lieky,alebo uz ti ich vobec netreba