ako vysadit antidepresiva?

Jarka77

tuk asi ti nedali dobre lieky co ti sedia mne to nic nerobi a nemala som zachvaty nic a moja psychiatricka inac prednostka mi neodporuca teraz vysadzat na jesen rizikove obdobie a zacneme ale velmi opatrne. Moja skus pozriet vo fore clanok uzkost hoci aj zajtra tam sme baby co prechadzame tym co ty

tuk

ahoj jarka ja uz sa citim fajn ha to berem od jula a uz mi je po nich velmi zle velmi je na case zit bez nich ako predtým

Jarka77

tuk ahoj no mne to tiez tak zacalo hrca v krku nemoznost prehltat potom ma akoby zacalo dusit na odpadnutie stale sa to stupnovalo az som vyhladala psychiatricku a diagnostikovali mi panicku poruchu. Beriem antidepresiva a ja mam s tym zatial dobre skusenosti lebo ja uz som z tych stavov bola zufala a odkedy beriem lieky tak som nastastie nemala zachvat beriem ich od aprila ci maja uz neviem presne a o 2 mesiace mi znizi davku a pomalicky budem vysadzat. Nemozes to vysadit naraz lebo su svojim sposobom navykove a telo sa postupne musi naucit byt bez nich

tuk

ryba ahoj a po vysadeni sa ti ten pocit vratil ja si opakujem neni to v krku ale v mojej hlave a dostz antidepresiva pomohli ale aj uvedomit si ze da sa aj bez nich toci sa mi z nich hlava potrebujem detoxikaciu

ryba

Nieco Ti poradím. Chod za psychologickou.Zver sa jej ze by si chcela zvladat zivot bez antidepresiv.Nenadavaj na psychyatra.Ja som tiez braval a dost. Potom som sa dostal k psychologicke,vysadila mi prudko atidepresiva. Bolo to tazke, ale s jej pomocou som to zvladol. Trvalo to ale skoro 5 mesiacov, kym som zistil, za zacinam byt normalny. Tiez som maval predtym pocit cudzieho telesa v krku- t.j. hrcu.Prisli antidepresiva a potom som z jej pomocou z nich dostal.

tuk

mam to v hlave poriadku a necem aby ma tie lieky blbli , uzivala som 100mh denne cil som na 50mg a pockam kým sa hlava neprestane tocit , stres budem mat clý zivot no mam 50kg a 168 cm a tie lieky mi nerobia dobre mozno aj vahovo

tomas81

veru veru,co bude o tyzden,alebo o mesiac.ja sa pametam ked som sa citil velmy dobre.proste som sa citil na to ze nepotrebujem uz lieky tak som ich uz proste nebral.No a asi po dvoch tyzdnoch som siel po ulici a citil som ako to pomali na mna ide spat,taky pocit nerealnosti,na zvracanie.tak som utekal domou,zacal som brat opet lieky,ale dolezite je to ze som sa vratil o krok spat.zase blbo my bolo

damaxy

Ak si presvedčená,že to máš v hlave roztriedené a nechceš tie lieky,urob ako myslíš,len ti hovorím,že práve vdaka tomu ti to zmizlo a lahko sa to môže vrátit spat.Nie som pri tebe a nepoznám celý priebeh,ale neprecenuj situaciu.Teraz je dobre a co o týzden,si si istá,že to zvládneš?Na to poznáš len ty odpoved.Porad sa s lekárom.

damaxy

chápem ciže jeden problém sa vyriešil tak treba dat do poriadku aj ten s liekmi.Vieš tuk ja ti vravím z mojich skúseností a aj z toho co som si popísala s inými ludmi s takýmito problémami.Jedna pani tiež po týždni užívania sa jej zhorsilo aj videnie a sla a lieky jej zmenili.Takže asi takto.Ja keby sa mi pritažilo by som si vzala celú dávku v dvoch dávkach alebo určite aspon polovicu.Keby bolo velmi zle sla by som za psychiatrom sa poradit čo robit.