Prva menstruacia

lolotaa

ahojde baby ja som svoju menstruaciu este nedostala :( ale asi uz mam vytok niesom si ista ale tiez ma sem tam cez ten pobolieva brusko asi v oblasti trochu vysie nad mechurom moze to byt moja prva menstruacia ?? a chcem sa este opytat no ked idem do skoly a mam tricko dost casto sa potim a je to trochu silnejsie potenie moze to mat nieco spolocne s menstruaciou ?????

Nikolka_nechapem2

Ja som svoju prvu menstruaciu dostala v 13 rokoch,taky mily datum,15.5.2005.V ten den som sa zobudila a pod sebou som zacitila nieco mokre,pozrela som sa a taky ruzovy flak bol na plachte.O dva mesiace nato som dostala normalne kramy.

nicool

baby teraz som dostala konecne svoju prvu menstruaciu omg styry dni pred monitorom :D noo ako som pisala pred tromi mesiacmi som si nasla na gatiach fliacik krvi a ako hovorila Whittie priblizne take tri mesiace a dostanem krami no ja som mala dostat podla toho den po monitori ale prislo to teraz :D konecne som aj ja zena :D :D

andrea11123

Semi.Dida - ja som mala tiež problém s potením, nepomáhali mi tiež žiadne dezodoranty a ani antiperspiranty. Teraz používam DRICLOR, predávajú ho v lekárni, stojí 6€. Je to ta taká vodička. Zo začiatku si ju budeš natierať skoro každý večer, neskôr už len 2x, alebo 1x za týždeň. A neskôr už len 6x za mesiac. A nebudeš sa vôbec potoť, to mi ver!! DRICLOR ti určite pomôže :)
P.S.: Keby si mala nejaké otázky tak ti rada odpoviem. :)

nicool

tak ja neviem ale ma uz tyzden boli kazdy den brucho akoze ne v kuse len hocikedy proste blbee noo a tak mi napadlo ci to uz mozno nemozu byt krami :D akoze moze ma pred kramami prehanat? heh :D

simculik

hm,, veru mne tiez nebyvalo zléé, ale ako som scudla a zasa pribrala tak som to dostala a take bolesti mam od vtedyze au,,, :(

Semi.Dida

teraz moja otazka nieje o menštruacii ale o mojom potení... nedá sa s tým niečo urobit okrem toho že použivam rozne dezodoranty a antiperspiranty ? ... Je mi to velmi neprijemne ... hlavne v škole nemôžem si obliect hoci co ani moje oblubene veci na ktorých pot vidno :(

:-)

Ahojte ja som dostala svoju prvu menstruaciu jeden mesiac pred mojimi 13 narodeninymi teraz mam uz 13 a pol a dostavam skoro kazdy mesiec a trva obvikle 6 dni ale pred dvoma mesiecmi trvala len 2 dni ale to sa stava ...ked som to dostala tak som bola celkom rada pretoze moja naj kamoska uz mala a teraz nam to niekedy vijde na raz a je to super pocit ze som ZENA ...:-D

matussska

ja som svoju prvu menštruaciu dostala ked som mala 11 a bolo to take dvojdnové špinenie. Potom som to mavala aj každe dva tyzdne dost silne aj s bolestami. Keď som mala trinásť tak som krvácala mesiac v kuse a nevedela mi to zastaviť ani gynekologička s injekciami...menštruaciu som mavala taku silnu,ze aj tu najväčšiu vložku som mala za dve hodiny pretečenu,takže som si užila svoje...naštastie od 16 r. beriem antikoncepciu a od vtedy ani neviem že to mám :)