kramy verzus kupko

Príspevok v téme: kramy verzus kupko
werča

cawte. chcela by som sa opytat: nebojite sa, ked mate kramy a chcete ist na kupko, ze by vam tampon pretiekol? lebo my ideme na dowolenku a ja som to rowno dostala. a wazne sa mi nikde na kupku nechce sediet w nohaviciach, ked ostatny budu chodit w plawkach a osviezowat sa v bazene. ale bojim sa,ze mi pretecie a to by bol fakt trapas. ake mate skusenosti??? lebo ja by som urcite stale behala na wc. newiem ale, ako zistim, ze tampon je uz ´´plny´´.by som ich asik minula strasne wela. prosim o rady. dik

lenulik

caw verča...nic sa neboj ved si baba zvladnes to..ja vacsinou citim ked uz je tampon plny ..nemal by ti pretiect ja vzdy chodim do vody aj ked mam menzes a davam si tampon..je to stale lepsie ako sediet v kratasoch na plazi..mam kamosky ktore tiez neveria tamponu ale myslim ze je to zbytocna starost..ak nemas tale silne kramy ze sa ti tampon naplni za 3 minuty tak mozes byt v pohode..a tiez si myslim ze uvaz podla toho aky mas silny menzes....a hôavne davaj pozor aby ti netrcala snurka od tamponu spod plaviek :D aj to sa stava :D

evula

no verca ak mas strach ze pretecies tak musis sa riadit tym ake ich mas silne a podla toho aj urcit po kolkych hodinak si musis vymenit tampon

aduliena

Werča, keď vojdeš do vody s tampónom, aj tak si ho musíš vymeniť vždy, keď z vody vyjdeš. Pretiecť by nemal, ak si ho budeš pravidelne meniť.