Uštipnutie hmyzom

skus

sodu bikarbonu zmiesaj s vodou na kasicku a pravidelne aplikuj.a kupel s troskou sody bikarbony zmiernuje svrbenie aj pri ovcich kiahnach.

Lubor

Velmi dobre funguje cibuľa.
U alergických osôb môže bodnutie včelou na sliznicu ústnej dutiny vyvolať vážny opuch, pri ktorom hrozía až smrť udusením. Ak ihneď po bodnutí včelou požujeme surovú cibuľu, dôjde k zmierneniu opuchu a my tak získame čas na vyhľadanie lekárskej pomoci.

janulka..

ahoj jajka.. iba cez leto sme dostipany nie cely rok. ale to mozu byt aj male musky alebo chrobaciky.. uz som vyupratala cely dom a teraz mame trosku pokoj len dokedy. ale mozno ze uz nastalo.. ale dakujem za radu..

jajka

janulka a to iba v lete? ak by to bolo po cely rok tak poviem ze su to plostice. tych sa len tak nezbavis, na to treba chemicky postrek aj ten niekedy nestaci, treba postele vyhodit. a s nimi aj koberce, deky a pradlo oprat na 90. su takmer neviditelne. ale tie stipance su riadne, intenzivne, a vydrzia velmi dlho. zasivaju sa v matracoch a ramoch postele, zivia sa vyhradne krvou a vydrzia velmi dlho nejest.

janulka..

ja mam taky problem ze kazde leto sme dostipany.. a najme mala je dostipana ale musime mat nieco vnutri lebo ked sa rano zobudime vtedy zbadame ze sme dostipany.. uz som vyupratala celu spalnu aj postele zastriekala aj povysavala poriadne a aj tak nas nieco stale stipe... ak niekto vie poradit nech my napise na meil.. velmi pekne dakujem..

anička

Vyskusaj skorocel!
Navod: 1 vrchovata cajova lyzicka s po zapareni 0,25 l vody necha hratko vyluhovat. Odvar, ktory sa pripravi z polievkovej lyzice drogy na 250 ml vody sa asi po 10-minutovom povareni podava na ranu 2- az 3-krat denne

RNG

prirodne antihistaminicke latky:Quercitin(cibula) bromelain(ananas)vitamin C, curcumin(korenie turmeric, koren), dumbier(koren zingiber oficinalis)

fcilli

no ja mam taky isty problem...ustipol ma vceliak do stehna a teraz ho mam dvojite, ale zacalo sa to prejavovat po 2 dnoch a boli to statocne

agina

Je to normalna reakcia.Dokonca ustipnute miesto byva teplejsie, ako okolite.Staci to natriet Fenistilom alebo potierat prekrojenou cibulou.