Ak máte nejaké skúsenosti s epilepsiou pozrite sa sem!

Príspevok v téme: Ak máte nejaké skúsenosti s epilepsiou pozrite sa sem!
elizabeth13

Ahoj. Môj brat má epilepsiu os svojich 4rokov. Tá sa mu vyvinula zo zápalu mozgu. Teraz má 12 a už strácame nádej že mu niečo pomôže. Berie kopu liekov ale tie mu moc nepomáhajú respektíve chorobu neliečia ale len tlmia. Ak niekto poznáte dobrého a skúseného lekára najlepšie na slovensku, tak prosím napíšte mi to. vopred dakujem!!!!!!!!

ramses

pan Agent8022 poprosim vas potreboval by som kontakt, alebo toho doktora lebo aj ja mam epipepsiu ale zatial berem tabletki ale mi to nepomaha.poprosim vas pomozte my.

jogo7883

Dobry den.Spoznal som jedneho kamarata,ktory vdaka jednemu panovy tu z Trnavy,nema uz 6 mesiacov zachvat.Ja uz vdaka nemu nemam zachvat 2 mesiace.Lekari chorobu liecia,ale nezistuju pricinu co tu danu chorobu sposobuje.Takze u epilepsiji,nezistuju co sposobuje zachvaty.Tu v Trnave je pan,ktory mi zistil co mi epileptycke zachvaty sposobuje.Blizsie informacie Vam poskytnem na telefonnom cisle 0907 24 73 73.Alebo ak mate skypko,alebo sa mozme osobne stretnut.Zatial sa majte.Ja mam epilepsiju od 3 mesiacov.

venuša

Nechcem ťa deptať, ale epilepsia nieje vyliečiteľná, iba ak je snaď spôsobená nádorom, ktorý sa dá odstrániť. Ale u tvojho bračeka je spôsobená zo zápalu,ktorý prekonal a tým zápalovými zmenami, ktoré spôsobujú záchvaty. Tie sa dajú len tlmiť liekmi.

zemby

máte niekto skúsenosti,alebo potnáte niekoho kto už počul niečo o Rasmussenovej
encefalitíde a akú leičbu má nasadenú?
mne sa to začalo prejavovať v dospelosti
teraz ličba:2x1000 mg,Kepra,Lamotrigine150mg1-0-1,Depakine
chrono 2x500mg.je toho veľa no záchvaty
ostávajú malé aj veľké možno trochu menej,ale stále je ich veľa.Dá sa úplne
vyliečiť?

zemby

máte niekto skúsenosti,alebo potnáte niekoho kto už počul niečo o Rasmussenovej
encefalitíde a akú leičbu má nasadenú?
mne sa to začalo prejavovať v dospelosti
teraz ličba:2x1000 mg,Kepra,Lamotrigine150mg1-0-1,Depakine
chrono 2x500mg.je toho veľa no záchvaty
ostávajú malé aj veľké možno trochu menej,ale stále je ich veľa.Dá sa úplne
vzliečiť?