Menstruacia

Príspevok v téme: Menstruacia
mary17

Ahojte, poradite mi prosim? Mam 40 rokov. Nikdy som nemala pravidelnu menstruaciu, ale za poslednych 10 rokov som brala HAK-to bolo v poriadku. Pred 2 rokmi mi diagnostikovali arytmiu srdca a nasadili lieky. Beriem rytmonorm-na pravidelny rytmus,accupro na vysoky tlak, anopyrin 50 denne a este na alegiu nieco. Jasne, ze som musela vysadit HAK. Chvilu bolo O.K., ale potom... ked zacinam krvacat, tak to prichadza asi dva dni-take slabunke ale tmava krv a zvycajne na treti den krvacam tak, ze asi za hodinu az dve zo mna idu kusy-predpokladam asi vystelky a tu nepomoze ani najvacsi tampon s vlozkou... neda sa nikam ist...potom je to uz normalne. Lekar mi povedal, ze je to normalne, ze je to s anopyrinu na riedenie krv . Cyklus mam 21-24 dni. Ze ak ma to prestane bavit, da mi nejaku HAk. Beriem dost liekov aj bez toho-dalsie uz nechcem. Skusala som ascorutin, nepomohlo. Myslite, ze caje alchemilka ci praslicka by mi mohli pomoct? Je to ozaj normalne?

mary17

no to neviem, sprava znela, ze z vysokeho tlaku, ale moc sa mi to nezda... oblicky mam v poriadku... to neriesim - budem jest tabletky for ever...ale tie moje dni by som rada dat do normalu... tu ziadny lekar nechodi???

asdfjklô

fuu, no na zmiernenie tych kramov ti veru neviem poradit, ale urcite uz neber hak, bo tu arytmiu mas urcite z hak...