Divna MS+mnoho dalsich "problemov"

fazula

ludia, tak som sa dockala :) kramy su tu, v celej svojej "krase" a sile, no a som zvedava kedy pridu tie dalsie. dufam som si nepokaslala cely system, lebo predtym som mala dost pravidelne. majte sa krasne :)

[zruseny12]

martinka tak skus ,co ti radi RNG a este si kup B-komplex alebo magnum B6...a este jedna vec.co je to zdrava strava?ci si tou zdravou stravou nestartila nejake vitam.a mineral.

RNG

hormony si mozes upravit napr branim yamy(pakoren, indiani ho pouzivaju ako prilohu k jedlu, ako my zemiaky) Davka je 2x1 gram=2x2 kapsule .
Tiez pomaha damiana, pupalka Dong Quai a podobne.Ked priberas, zrejme sa nejedna o vynechavanie menstruacie v dosledku nejakej nizkokalorickej diety.
Odporucam menej sacharidov, viacej zelenin/. Vaha je z prebytku kalorii, nie z "luftu"

suedenim

no..ja ked som vysadila, ziadny chaos sa nedial, boli rovnake ako pred tym (pred branim HAK),praveze trvali dlhsie a bolo viac bolesti ale inak ziadne zmeny..a kamoska tak isto. Ale je to individualne..

fazula

mozme.. nemozme.. netusim. ja si myslim ze nemozem. tak ale zazraky sa deju..

skor som mozno chcela vediet, ci to tak byva po vysadeni, ze vsetko meska a sprava sa divne.. viem, najlepsie by mi povedala gyn, ale jak vravim, je nedostupna.

fazula

ahoj, to je zvlastne, tiez mam podobny problem - tiez mam menzes strasne slaby, dokonca 1 den (!!!?) , zhruba tak dlho ako ty, lenze brala som hak, mozno je to tym. ale co mame este spolocne - tiez som velmi pribrala, a neviem preco, diety tiez nedrzim, dokonca menej jem, ... a svojej gyn sa neviem dovolat a tam beru len objednanych pacientov, takze tam nemozem vtrhnut len tak..

riesila si to uz nejak?