Rakovina?

Príspevok v téme: Rakovina?
kristinqa

avojte ladynky.. asi budem teraz trosku smiesna.. tak pocuvajte..mam problemy s krizami a tak vseobecne..dobre sa obliekam setko..ale jakmile trosku ochladi sa tak uz ma aj zacnu pobolievat.. a hlavne na lavej strane dole pod krizamy na panve je taka kosticka a tam akoby som mala sustavne nejaky zapal..a ide mi to do celeho chrbatika..teda hlavne na tej lavej strane.. a teraz ocuvajte..nemoze to byt rakovina? ale nesmejte saaa.. ja sa len tej choroby fakt bojim..inak v maji som mala aj zapal panvy bohuzial a mozno to nejak suvisi.. len cem od vas pocut ze to neni rakovina.. :((
----------------
Poradna Prevencia rakoviny www.zdravie.sk
Sekcia Rakovina www.zdravie.sk

a.oll

rakovina hlavne neboli-bohuzial,ked uz boli,je dost neskoro!a z prispevku a vyjadrovania sa mi zda,ze nemas viac ako 20,takze aj ten strach je neopodstatneny.skor si zajdi za ortopedom.+vlasy nevypadavaju z rakoviny,ale z chemoterapie.

Ivka 1

To sa na dialku neda povedat, navstiv lekara obvodneho - kozny sa pozrie na znamienka a daj si urobit vysetrenia na onkomarkery. Cim skor tak urobis, budes vediet na com si a tym skor sa moze zacat s liecbou.

kolabs4

ahoj chcem sa opýtat mám už vyše troch mesiacou silné blesti hlavy ..a zaroven aj brucha ......zvraciacam jedávam postupne sestkrat denne a v malých mnozstvach do toho mi prisielaj silný kasel .....a bolest hrdla ale taká silna nie ako pri chripke a inech klasických ochoreniach ..... a pretpo sa chcem opytat ked som si na tele nic este nenahmatal ziadne hrcky ..ale mám velmi vela znamienok....možno to nic neznamena ale mám také 3 male znamienka a sú dost zvlastne su az moc tmave a pri velmi zvlastnych tvarou... tak sa chcem opytat ze ci to nie je rakovina ....

andreja

fobiou z rakoviny trpi vela ludi to nielen ty.padanie vlasov moze suvisiet aj so stresom aj s tym ze ide jesen to tak byva.mala si vidiet jak mne padali po porode.hruza.a mast-IBALGIN,FASTUM gel to ti poradi aj mgr.v lekarni,tie su tam od fachu.a neboj a pozitivne mysli.

krsitinqa

andrejka joj trosku si ma ukludnila.. :( vies este si to navravam aj koli tomu ze mi zacali padat vlasky..viac ako obvykle..ale uz mam vitaminy ..ale ja to mam vacsinou tak po lete taketo obdobie.. mala som aj hrozne vela stresov za posledny rok v skole a tak.. len vies ked je niekto taky hypochonder ako ja tak si navrava vselico..:)..a hlavne mam fakt strach z rakoviny.. hrozny..:( prosim ta aka je taka dobra protizapalova mast..nevies? :(

andreja

ahoj vobec sa ti nikdo nebude smiat.rakovina to urcita nieje ta neboli az v konecnych stadiach.a pri nej su aj dalsie sprivodne priznaky-unava chudnutie nechutenstvo lamavost kosti popr.krvacania atd.moze to byt moc.mechur,al.bedrovy klb-kost.mohla by si zajst k ortopedovi al.neurologovi nech sa ti na to mrknu.bud ti predpisu nejake zapalove masti-lieky al.ta poslu na rehabilitaciu,uvidis.pa