Spanok a lieky na spanie

Príspevok v téme: Spanok a lieky na spanie
ryba

Po smrti blizkej osoby som uzival antidepresiva a liek na spanie STILNOX. Uzivam ho 1 1/5 roka. Chcel by som sa odvyknut od neho.Nedari sa mi. Skusil som aj volnopredajne z homeo.Trochu mi pomahaju, ale zle sa vyspim. Mam problemi hlavne so zaspavanim.Ked sa nevyspim, mavam bolesti hlavy a ine psychicke potiaze. Dakujem
Kto mi poradí ?

pipa

Ja by som poradila znizovat davku, napr. zacat len 3/4 tabletky namiesto celej 1. Takto pokracovat asi 2 tyzdne, dokym si telo nezvykne. A postupne davku znizovat. A az ked ti staci priblizne 1/4 tabletky, tak vtedy mozes prejst na homeo. Homeo mozes kombinovat napr. s cajom z lubovnika, medovky ...

misha

Aj ja by som prosila nejakú radu na spanie. Užívam Hypnogén, Rohypnol ani Stilnox, ani Zopiclon mi nezaberali. Bez lieku na spanie nezaspím. Ak neužijem tabletku 5dní, tak 5 dní nespím. Telo chce spať, ale hlava nie..

marfuška

Ja som užívala pri nespavosti ZOPICLON 7,5.Je to liek na ktorý nevzniká závislost a ulahčuje fázu zaspávania.Užívala som 1 na noc,niekedy mi stačila polka.Používa sa pri krátkodobých ale aj dlhodobých poruchách spánku a pri poruche zaspávania.Ja už ale dlho fungujem bez neho.