psoriaza

katja6

Ahojte, docitala som sa tu, ze priznaky psorky zmiernuje i zmena stravy. Ma s tym niekto dobre skusenosti? Ako postupovat? Bola by som vdacnaa za nejaky jedalnicek alebo aspon nejakee vymedzenie potravin, ktore sa smu a nesmu. Za odpovede a rady vam vopred dakujem :) piste mi na mail: babulka212@azet.sk

dano.

Damian: predpokladám, že ty si sa už zo psorky vyliečil, keď tu tu píšeš, čo je potrebné na vyliečenie. Alebo robíš len podporu predaja pre -odkaz odstránený-

damian

dOBRE JE PRED JEDLOM A PO JEDLE JEST KAPSULE Z DREVENYM AKTIVNYM UHLIM. tO DOKAZE VSTREBAT VSETKY TOXINY Z TRAVIACEJ SUSTAVY, KTORE SU KORENOM PSORIAZY

damian

Potrebné je:

- Slnenie

- Kúpeľe v morskej soli, najlepšie v soli z Mŕtveho mora a ešte lepšie v Mŕtvom mori

- 3 litre čistej nesýtenej vody denne

- 2 x denne protiplesňové čaje (mätovy, žíhľavový, echinacie a pod.)

- Športovanie

- Vyhýbať sa stresu

- Jesť veľa cesnaku
- Kompletná úprava stravy

Povrchová liečba

- aloe vera kvalitné a nechemicky konzervované gély

- kokosový olej nechemicky konzervovaný (je protiplesňový) -odkaz odstránený-

- harmančekové odvary

Doplnky (liečba vnútorná)

- kvalitné a silné multivitamíny

- Ľanový olej: 1 polievková lyžica denne

- Vitamin A: 50,000 IU/denne (nepoužívať v tehotenstve)

- Vitamín E: 400 IU denne

- Chróm: 400 mcg denne

- Zinok: 30 mg denne

- Vo vode rozpustná vláknina ako psylium, pektin…5 g pred spaním

- Silmarín 70–210 mg 3 x denne.

Veľmi dôležité sú tiež

- probiotiká

- kvalitné enzýmy (viď napr -odkaz odstránený- )

- iné protiplesňové doplnky a jedlá (napr 3 x denne vypit pohár teplej vody s kávovou lyžičkou škorice

agina

Toho sa uz bohuzial tvoja mamina nikdy nezbavi, je to na cely zivot.Da sa to zmiernit a maskovat.Velmi dobre vysledky dosahuju v Smrdakoch.Skusim ti najst temy, co sa tu preberalo o psoriaze a hodim ti sem, prestuduj.

aduliena

No myslím, že psoriázy sa zbaviť úplne nedá. Dá sa však liečiť a zmierniť. Možno sa mýlim, neviem.
Skús si pozrieť stránku:
www.bioaktiv.sk