zrazenie krvy

Aťa

Bože! také malé dievčatko! Levica potom napíš, ako to dopadlo. držím jej päste a dúfam že ten nádor nebude zhubný.

levica

malá má na líčku bradavicu, teda si najprv mysleli, že je to bradavica, ale zistili, že to ma nádor. Majú jej to vyberať pod celkovou anestézou a preto jej musia urobiť viacero vyšetrení. Potom to pošlú na rozbor čo je zhubný, alebo nie......

Lenka2583

Ja by som tiež chcela vedieť na čo potrebujú až 5 ampuliek krvi. Ved ked má len 6 rôčkov, to je dosť veľká záťaž. Niektorým dospelým býva zle po odobratí jednej a nie piatich. Myslím, že je to dosť. I ked asi so zdravotného hľadiska sa to môže, nepoznám presne normy. Ale z ľudského sa mi to zdá veľa.

marfuška

Tažko odpovedat,lebo záleží od toho na aké vyšetrenie jej tú krv odoberali.Ale podla toho,čo píšeš si myslím,že malo ist o nezrazenú krv.Zrejme ju dali do zlých skúmaviek,bez protizrážavého roztoku.V takom prípade sa nič nedeje,len malá si bude musiet odtrpiet dalšie pichanie.Ináč neviem poradit,lebo je to velmi všeobecné.Len neviem načo by im bolo zasa až 5 ampuliek nezrazenej krvi.Nevieš o aké vyš.malo ist?