mam 14 a len 10 cm

xtrasize

Penis Extender - track.prolongsystem.net Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 16 cm, takze spokojnost.

Tomiker21

Ahojte chcel by som sa informovat ked ma moja priatelka v klude 10cm cca tak v zrusivom stave sa predlzi na kolko cca ja mam 16,5cm a este ked tam mas tu kozu.na podbrusku real tak 17cm ma vysku 160 utlesia uzsie boky a driek nema dlhy neni z tych co maju kratke nohy a driek natiahnuty dojde ku krcku ?

hmmmm

ja mam 16 rokov a moj penis ma 18 cm.a zacinam sa bat ze bude mat viac.viete uz teraz mi niekedy prekaza a ked narastie tak to asi bude hrozne.penis zvykne rast az do veku 22 rokov.takze s tymi 10 cm sa netrap.ak bude prilis velky tak to bude dievca pekne boliet a ty to pocitis tiez.

xxxdddxxx

Na dlzke fakt nezalezi ...furt som si myslel ze mam maly tusim 15-16 cm nevim presne...a ked som mal prvy sex tak sa to frajerke dost lubilo akoze...ja som sa jej aj pytal potom ako jej vyhovujem a ona ze celkom v poho ze vacsi nechce bo nechce byt rozparana :D ja som mal v 14 tiez tak nieako to porastie hlavne masturbuj :D

caliber

Vidim sancu jedine v jelqingu. Prirodzena metoda na predlzenie pomocou cvikou.Ale ratam ze ti do 20tky narastie aspon do 15tky v stoporenom stave.Aj tak ide o hrubku.Zenska vagina obopina penis len nikolko centimetrov a zvysok je prazdno.Keby si ho mal dlheho tak by si jej tam narazal do stien :) takze ber to sportovo.Ak bude hruby ,postaci ti aj 10 .Ver mi...zena nespozna na dlzke ci mas 10,12,15,alebo 18.Vzdy bude citit len to,kolko jej posva dovoli.

xxx1xxx

hmm inak som naotom podobne po pici to je kks sa strasne hanbim vole najhorsie v sprche po futbale ako tak nikto nekomentuje ani nic ale aj tak to je blbe straasne a brutalne sa hanbim pred babou bo sa bojim ze jej to bude vadit a tak bleee nahovno to je celeee
a nak neradim kecat o tom s otcom ako mamin priatel odkedy sa dozvedel ze ho mam maleho (dlhy pribeh) tak s toho ma neeeskutocnu srandu furt ma blbe poznamky by som ho zabil ...ako keby ma to netrapilo aj bez neho

kamoska

asi najlepsie bude, ked sa na to opytas svojho otca, ako bol v tvojom veku na tom on a ako sa to vyvinulo. Asi sa budes hanbit s nim o tom hovorit, nakolko mas len 14 rokov, ale ver mi, ze je to uplne v pohode, ked budes starsi, pochopis, ze v dnesnej dobe sa ludia o takych veciach uz normalne bavia...drzim paste