Alergia na palinu

JKralK

Ako pise Sula11, tiez pouzivam Stopalerg a ani uz nesledujem kedy je sezona a kedy nie (uzivam ho aj kvoli macke) a necitim nic..

Sula11

Zakazane ovocie chuti najlepsie, takze ja mam problem s dodrziavamim zakazov trosku, ale snazim sa miernit :D Nemam nejaku extremnu, no musim si davat pozor. Inak asi najlepsie mi zabera Stopalerg, chuti ako cukriky a je to z prirodneho zlozenia, kedze vacsina je pravy opak, chutia hnusne, pripadne maju zlozenie, ktore ked zistite ake je naozaj nechcete :D

Kýčera

Maryla-ak máš alergiu na PALINU,môžeš mať aj skríženú reakciu na koreňovú zeleninu v rôznej úprave,korenininy a ovocie. A keďže píšeš o zeleri,tak ju máš. Tým,že ho konzumuješ,oslabuješ svoj IS.

radOFF

Tak ja som alergik na palinu a ambróziu a tuším aj peľbrezy tam má nejaké to percento, hoci na jar som za posledné desať rokov nemal nejaký problém. teraz od januára som začal liečbu vakcínami..dúfam, že to konečne bude mať aj nejaký efekt . :)

Maryla

Som alergicka na palinu, tazkosti mam aj v zimnych mesiacoch no, ak sa jedna o skrizenu alergiu tak mam tazkosti preto, lebo pijem zeleninove stavy, ktorych sucastou je stopkovy zeler, alebo to plati najma pre bobulu zeleru? Alebo zeler ako zeler.

mirkaaa

Ahoj aj ja mam alergiu na palinu, no, ale ja aj na ine....takze ja mam celorocny problem :D, moja bud rada, ze len na palinu mas alergiu bo ja uz pomali mam zakazane vsetko ta som zvedava co este budem moct, je pravda, ze zakaz je zakaz, ale vies co je zakazane to ta laka :D:D:D no hlavne dodrziavaj co ti povedal kozny lekar...

panika

neviem, ci su testy -skor by som povedala, ze je predpoklad: si alergicka na toto a toto, moze u teba nastat skrizena/potravinova aler.reakcia s tymto a tymto

RNG

zase tu zdoraznujem prirodne antihistaminika, ktore pomozu telu sa preklenut cez rozne alergie:Quercitin, bromelain, vitamin C, dumbier, curcumin, omega 3 oleje.

somsnezienka

..a to ako by som prisla nato ze by to mohla byt skrizena alergia..su na to nejake testy?..lebo ja ked som to povedala mojej lekarke..tak nevedela preco..len povedala ze teraz by mi nemalo nic skodit a zmenila mi lieky