rozpada sa mi vztah

kikulka

darinulka ja som na tom bola pred 2 rokmi podobne....vtedy nám pomohla 2-mesačná pauza....neľutujem to,lebo sme akosi obaja zistili,že bez seba nemôžeme byť a prestali sme sa hádať,koho je to vlastne vina...možno by to pomohlo aj vám

Darinulka

zizi ja som fakt v tomto zufala psychologicka inak zenak kt si velmi vazim mi raz poradila ze mam nechat tomu cas ze sa to nejak vyries i ja cakam kedy to cas vyriesi za mna a uz rok nic

zizi

Darinulka.....no myslim že v tomto ti asi nikto neporadi to by si mala citiť sama či toho chlapa chceš alebo nie ja som bola s partnerom 7 rokov a nastal ten čas ked som nevedela či ho lubim nejaka dobra duša mi radila že je to len dočasne a ja som bola vo vzťahu dalej pri každom milovani som plakala lebo som ho nelubila a nakoniec som si povedala že idem z toho preč a terz mam priatela ktory je perfekt a moc ho lubim :)

Darinulka

katika88 neviem ja som zacala mat pocit ze cele to stoji na jednom mieste nic mi ten vztah nedava estes me o otm nehovorili lebo to ani nejde vzdy ked zacneme tak proste to skonci tym ze ja som paranoidna a ze je to vlstne moja vina

katika88

No podla mna to nie je v poriadku ked sa s nim necitis dobre to urcite nebude v stereotype ten totiz neznamena ze sa odrazu citis s tym druhym zle, porozmyslaj na tom preco sa vas vztah dostal do tejto slepej ulicky, co sa udialo?To nie je len tak...

Aria

Mozno u teba doslo len k stereotypu, ktorý je po 4 rokoch uple prirodzeny. Skus sa zamysliet nad tym co sa stalo, co sa zmenilo, co ti vo vztahu chyba. Skus venovat vikend, alebo aj cely tyzden sebe, svojim zaujmom, chod s kamoskami niekam mimo mesta, vyblaznit sa, vypnut a mozno to pomoze prevetrat si myslienky a ujasnit niektore veci. Ja mam takuto krizu kazde 2 roky... Takto sa mi rozpadli uz 2 vztahy....
Alebo otazocka, neobjavil sa v tvojom okoli niekto (netvrdim ze si sa do niekoho zamilovala) ale niekto novy, zaujimavy, iny ako tvoj partner?

Aťa

Asi by ste si mali sadnúť, porozprávať sa o tom čo sa zmenilo, alebo kto z Vás sa zmenil. aké ste urobili chyby, alebo čo vám, ako partnerom na sebe vadí. Možno že stačí troška viac prejaviť lásku partnerovi... A ak je ešte niečo medzi Vami, čo vás drží pokope...tak sa Váš vzťah možno upevní alebo prídete na to, že to ďalej nemá žiadnu budúcnosť.