MISS 2009

Príspevok v téme: MISS 2009
slovenkaslovenka

Ahojte,
Chcela by som sa prihlasit na dalsiu Miss, a preto Vas ziadam o nazor. Aka myslite, ze je najlepsia cesta? Mam vyplnit prihlasku v casopise? Cez internet? Ma tu niekto s tym skusenosti? Co ak prepasnem termin? Ako to prebieha? Viem, ake su podmienky- vyska, bezdetnost, slobodna, do 25 rokov...a ak akceptuju prihlasku, pozvu ma na casting.
Prosim o seriozne nazory, neodsudzujte ma.
Dakujem

laramie34

ahoj cica...ako som uz pisala ani ja nemam profesoinalne fotky iba také rodinné, resp. čo ma fotil otec, ktorý je síce fotograf ale nie profesionálny. Niekto sa tu pytal na výšku a na váhu...ja mám síce 180cm a pár mm, ale stací ak máš 170cm.váha nie je až tak podstatná...dolezité je podla mna aby si mala peknú súmernú postavu.

ele

Dokonca mozete ist aj na dva castingy, to je taka finta :-) Mna na nitrianskom nevybrali, no na bratislavskom som postupila hned:-)

slovenkaslovenka

Baby, ktore tam chcete ist, napisete mi mail? Mozme este o tom pokecat poprip. si vymenit fotky:)
sziamaffia@atlas.sk

Michala11111

a ozik baby ktoré píšete že sa tam chcete ísť pozrieť keď sa smiem spýtať koľko meriate a vážite. Lebo ja sa bojím že mám privela kíl

Michala11111

a prosím baby ktorá už bola na takom castingu najprv sa prejdeme normálne oblečené a potom povedia ktoré sa majú prejsť aj v plavkách alebo sa budeme pred nimi prechádzať len v plavkách. Viete aby som tam neprišla v rifloch ...