Znamienka

Príspevok v téme: Znamienka
natusa

Ahojte,

chcem vas poprosit, ci mi neviete odporucit nejakeho dobreho lekara z BA- chirurga, ktory vybera znamienka. Mam odporucenie z onkolog.oddelenia na vybratie niektorych znamienok - chirurgicky, chcela by som si dat postupne vybrat nielen tie, ktore mi lekarka odporucila, bojim sa , aby ma nedostal do ruk nejaky "schopak" a mne zostali po celom tele jazvy.

Dakujem

Natalia

nikolka

ahojte,chcem sa spytat,ci nahodou niekto nevie odporucit nejaku bezplatnu chirurgiu v bratislave.chcem si dat vybrat 4 znamienka,no v Karlovej Vsi stoji 1 znam.400Sk

natusa

Ahojte,

dakujem, prosim Ta /bm/, kde si bola na plastickej chirurgii, ak mozes napis mi prosim i meno doktora i ja si to kludne zaplatim,taketo investicie nelutujem. Pripadne mi napis kolko Sk si mam pripravit. Dakujem

Aj ja som bola u MUDr. Havrankovej, myslela som,ze ma odporuci k nejakemu chirurgovi priamo na onkologii,no povedala, ze mam ist k akemukolvek, islo to tam ako na pase, ani som sa nestihla nic viac popytat. Ja mam velmi vela znamienok /cca 200/, vybrat si mam zatial 5, sú to tie co nevycnievaju - ploche a maju cierny pigment, nie su zatial zhubne, no mozu sa zvrhnut.

bm

Ja som si bola dať vybrať znamienka na tvári na plastickej chirurgii, tam sa síce platí, ale výsledok je lepší ako z klasickej chirurgie.

anaj

aj ja mám od kožnej doporučené vyšetrenie na onkológii v BA ohľadom znamienok,bola si u MUDr.Havránkovej?Ako vyzerajú Tvoje znamienka?Ja mám dve čiernej farby...Myslím,že najlepšie by bolo dať si ich vybrať priamo tam na onkológii,tam sú výborní odborníci,skús sa tam informovať