Ziariva plet

ficuska

to mas pravdu, aj mne to smrdelo, som si to natrela, isla spat ale o pol hodinu som sa musela ist osprchovat, lebo som ani zaspat nemohla, tak som si smrdela, ale napriklad moja mamka to pouzivala a pacilo sa jej to, ani jej to nesmrdelo, ale vonalo, bola pekna hneda, ale po 2 tyzdnoch mala potom fliaciky tusim, neviem.

lenka2583

nevravela som, že suší tvár, len maminka má veľmi suchú tvár, tak by potrebovala hydratovať, a hydratačné zložky tohto krému jej nestačili, ale inak bola spokojná. ja mám tiež veľmi suchú a citlivú pleť a používam na deň Garnier Total fresh: 24hodín intenzívny hydratačný účinok a na noc Garnier Total comfort: výživný regeneračný nočný krém a som veľmi spokojná.
som rada, že si ho už vyskúšala a nesuší ti pleť, neboj čoskoro sa dostaví opálenie:) a áno aj mne sa páči vôňa, vlastne všetky Garnier krémy pekne voňajú

sii

ja pouzivam Garnier Total komfort denny aj nocny je to suprova kozmetika, ja som z nou nad mieru spokojna tak urcite aj tvoj krem je super.
Ja mam totiz problem z extremne citlivou pletou a suchou takze je problem najst nieco co moja tvar akceptuje ale garnier je fakt perfektny

lenka2583

ahoj. mojej maminke som povedala nech si kúpi a tak aj urobila, ona má veľmi bielučkú pokožku, chytilo jej to viditeľne za týždeň, naozaj veľmi postupne, a potom ked to prestala používať, lebo sa jej to minulo tak to postupne zmizlo, žiadne fľaky, čo je na tvári veľmi dôležité. opálenie teda perfektné, len sa sťažovala, že ten hydratačný účinok ako píšu nemá. ale opálenie pekné