Baby neblbnite so silikonmi

Príspevok v téme: Baby neblbnite so silikonmi
peto peta

Toto bolo na nete,dal som to tu aby ste sa spamätali tie co uvazujete:
len na margo toho "sexi" vystrihu...druhy rok zijem v US a pozorujem stale stupajuce mnozstvo dievcat ktore si davaju silikony vybrat von, nakolko uz aj amici ich zacinaju povazovat za nemodernu, neprirorodzenu a uz aj nechutnu zalezitost, ktora sa spaja uz LEN s prostitutkami alebo stripterkami. jednoducho povedane vyzera to tak, ze slusny chlap tu uz ani nezakopne o zenu s napumpovanou hrudou...go figure:)))...zrejme sa uz aj tu pomaly, ale isto vracia kult prirodzenej krasy...dobry namet pre vasu relaciu, ...........atd

claudia

tvoj postreh sa mi velmi pacil a konecne sa tu niekto vyjadril objektivne:) tiez si myslim, ze vacsina bab zbytocne prilis riesi svoj vzhlad, ja patrim k vynimkam, co sa zbavila obrovskeho komplexu...som rada, ze ako chlap to dokazes pochopit. a este k tym ovysakom, to niekedy neovplyvnis, tehotenstvo a kojenie spravia svoje, ver mi

koren

baby, wiac si uziwajte to, ze ste pekne, mlade baby a nepozorujte tolko swoje tela- pekne kozy mate skoro wsetky, celulitidu my chlapi aj tak newidime a kost a koza sa nam zle objima, takze cista plet, uprawena, wonawa, usmiata a tajomstwo je wonku- a take mozete byt wsetky, tak preco k*rva nie ste?!?!?:-D

jancecka

ja som tiež za prirodzenú krásu a mám takí istý prístup k veci ako koreň, ale zo zdravotného hladiska neodsudzujem :D

koren

nezawrhujem. ak ma zena skutocne problemy so swojim wzhladom, co sa tyka hlawne asi psychickej stranky, tak by som to skor odporucil. ale wacsina bab a zien zbytocne wymyslaju, prehanaju, hladaju chyby tam, kde nie su a prilis sa pozoruju! to, ze ma zenska male, neznamena, ze ich ma skarede, ked sa o seba stara, tak ani owisaky nema, takze tolko k mojmu postrehu:-D

claudia

ja sa s tym nepotrebujem chvalit alebo to tajit alebo neviem, co...ako som napisala, je to kazdeho osobna vec.
koren, a aky ty mas nazor na vec??? tiez zavrhujes vsetky silikonky? :) nazor chlapa ma zaujima viac

koren

poznam diewcata....bla, bla, bla...:-D claudia, keby si aspon napisala, ze aj ty mas umele kozy!!! s tym sa uz nepochwalis!

claudia

nie su silikony ako silikony:)a aj silikony mozu byt pekne, ked sa nic neprezenie. poznam baby, co by ste v zivote nepovedali, ze ich maju urobene. samozrejme na pohlad, na omak to nikdy nebude ako prirodzene, to sa nehadam. ja to neodsudzujem, je to kazdeho osobna vec...mne napr. nechutnejsie ako umele prsia pridu umele vlasy:DDD a baby, ten kto si takymto sposobom vylieci svoj komplex, toho odsudzujete a povazujete za nechutneho?

petina

súhlasim s tebou, som žena..ale silikonové prsia....to neuznávam, nedala by som si to za nič...prirodzená krása je prirodzená, a je nechutné, keď sa niektoré baby chvastajú prsami...a pritom sú to silikóny