Baby neblbnite so silikonmi

Príspevok v téme: Baby neblbnite so silikonmi
peto peta

Toto bolo na nete,dal som to tu aby ste sa spamätali tie co uvazujete:
len na margo toho "sexi" vystrihu...druhy rok zijem v US a pozorujem stale stupajuce mnozstvo dievcat ktore si davaju silikony vybrat von, nakolko uz aj amici ich zacinaju povazovat za nemodernu, neprirorodzenu a uz aj nechutnu zalezitost, ktora sa spaja uz LEN s prostitutkami alebo stripterkami. jednoducho povedane vyzera to tak, ze slusny chlap tu uz ani nezakopne o zenu s napumpovanou hrudou...go figure:)))...zrejme sa uz aj tu pomaly, ale isto vracia kult prirodzenej krasy...dobry namet pre vasu relaciu, ...........atd

koren

tu sa krasne ukazuje rozdiel medzi marsom a wenusou..:-D nepopieram, sme hajzli, chceme sex, chceme pekne baby, rychle auta a tiez welke kozy:-D ale!!!! chlapy nemaju skupinky, ktore obletuju a skupinky, ktore su odpisane. ide o to, ze akonahla zacne zenska prehnane riesit swoj wzhlad a snazit sa zapacit, prestane wnimat wsetok obdiw zo strany muza a tym padom aj chlap citi, ze "tudy cesta newede"..:-) ako som napisal, ak to ma wyriesit nejaky zawazny problem psychickeho razu, tak to nezawrhujem, ale tieto problemy si wacsinou baby a zeny wytwaraju umelo a pripisuju swoju kwazi "snahu" chlapom! tak sa zobudte zo sna pipiny a zite tu a teraz, to je wiac sexy ako stworky kozy!!!:-D:-D:-D

akovzda

vies koren, baby vsetko robia kvoli chlapom.. ak maju pocit, ze si ich malo vsimaju a vsimaju si tie baby, co maju velke prsia, tak tento vzniknuty komplex riesia silikonmi.
Kazda normalna mlada baba sa o seba stara, takzer problem je ze ak nepatri do nejakei skupiny aspon proemerne obletovanej skupiny, zacnu problemy s nadvahou, silikonmi, ........
Co keby ste sa aj vy chlapi trochu zmenili, a zacli prehodnocovat kvality bab?
To sa neda? Presne, tak ako sa neda babe potom vysvetlit, ze nie je skareda, ze jej male su ok.........

halibaba

koren:
hm zaujimave nazory zo strany muza? ci chalana? neviem tvoj ved, ale podla tvojivh postojov asi nie si ziaden pubertalny mladik ci? mas vo vela veciach pravdu ale ako si psominal tu psychicku stranku, niekedy to je vazne potrebne, pretoze z kazdej osobnosti nieco vyzaruje a ked sa necitis dobre poznat to na tebe a takto je to aj s roznymi nespokojnostami, jeden maly zakrok zo zakrknutej diveciny urobi skuticne sebavedomu zenu, za ktorou sa muzt otoci nie pre jej prsia, i ked aj prre tie urcite:-b, ale najma preto co z nej ide, sama mam problem s jednym defektom na svojom vyzore a chcem to zmenit a viem ze ak sa to podari a dopadne to uspesne sama sa budem citi uplne inak, mozno dokazem zakryvat svoj problem s nespokojnosotou ale je to narocne a v skutocnosti sa citim niekedy strasne ....takze asi tolko

poliewoocka

Ja silikony ani nezastavam, ani nezatracujem. Proste, ziaden extrem nie je dobry, ale ak ma baba ozaj trpiet kvoli komplexom, preco nie? Predsa ak ma zena kozu na prsiach natiahnutu, ale prsia prazdne od kojenia, bude spokojnejsia, sebavedomejsia, ked sa niecim vyplnia. Alebo ak k zene nebola priroda stedra a nema ani jendotky, ale proste NIC a velmi trpi, je zbytocne ju odhovarat. Ale napriek vsetkemu si myslim, ze najdolezitejsie je zdravie, ked stratime to, potom si zacneme vazit aj to, o co sme prisli a chceme cas vratit spat...

koren

claudia, to kojenie a tak, to beriem, ale to je potom zena zas inak krasna- wacsinou ma manzela, ktoremu dala dieta, ktore zije wdaka tym krasnym prsam a taketo zrele zeny su krasne inac a nie len pre tych swojich...:-D skor som myslel na mlade cajocky, ktore, wychudnu na kost a potom maju owisaky:-D

jancecka

koren ale čo ak s tou pleťou sa nič nedá narobiť? čo ak má žena špatnú pleť, ale robí všetko preto aby ju takú nemala? ešteže som sa vydala :D

koren

wed w poslednom case newidno w uliciach peknu babu , ktora by sa usmiewala, normalne sa najedla, alebo sa stale nepozorowala, trosku lahkosti do toho wneste a uwolnite sa!:-D