Problém pri in-line korčulovaní

Príspevok v téme: Problém pri in-line korčulovaní
bibi

Ahojte! Mam taky maly problem pri korculovani, teda skor po nom... Korcule som dostala cca pred 2 tyzdnami (vtedy som na korculiach stala prvykrat). Pocas jazdy je vsetko v pohode, niekedy sice spadnem, ale stava sa to kazdemu, takze to ma vobec netrapi. Problem vsak nastane po tom, co si korcule vyzujem po dlhsej jazde (trebars 2-hodinovej) - citim taky neprijemny pocit, niekedy az bolest vo vnutornej strane clenkov, kt. po polhodinke chodenia prestane... Je to normalne alebo robim chybu niekde ja? Pri jazdeni, v sposobe zapinania korculi alebo este niekde inde? Vopred vdaka za rady, trapi ma to, lebo si nechcem sposobit tazkosti nejakou vlastnou chybou...

bibi

cicimon97, ty sa tiez este len ucis korculovat? Alebo si uz niekolko tych sezon prekorculovala? Mna tiez boleli trochu nohy aj zospodu, ale len ked som sa korculovala prvykrat... teraz ma to uz chvalabohu netrapi... =)

cicimon97

mne sa to tiez stava, ze ma boli nohy zospodu, hlavne na zaciatku, potom to prejde...moj frajer hovori, ze vraj preto, ze nemam dobre rozchodenu topanku..

bibi

cawteee, takze cez vikend som trochu trenovala, snazila som sa viac zasnurovat korcule a tak... nejazdila som sice az tak vela, lebo som nebola doma... ale myslim, ze to bolo trochu lepsie... =)

bibi

Dakujem za vsetky rady, naozaj ste ma upokojili... Budem sa teda snazit si ich lepsie zasnurovat... myslim, ze to moze byt aj tym, ze korculovat sa fakt len ucim, takze este nemam velmi dobry styl jazdy... budem sa ale snazit zlepsovat a dufam, ze potom sa mi aj tento problem strati...

kakaove mliecko

Nech si ich zasnuruje co najviac, tak aby jej noha zmodrela, to aj tak nedokaze, hih. To jej aj tak trocha povoli, takze to bude mat tak akurat. Zarucujem ze keby si ich zatiahla privelmi, to pociti! Nie opak, ked si ich nezasnuruje kvalitne, to ani nepociti pokial sa len teraz uci korculovat. Druha vec je, ze tvoje nohy si musia zvykat, uvidis este po par dlhsich jazdach. Nedavas si nohy napriklad uplne dnu? vies,akoze tak captavo smerom dnu. To sa stava zo zaciatku, najma ked este nie si zapraxovana! Moze to byt aj tym zlym skladanim noh, ale do vsetkeho sa dostanes. Podla mna znackou korcul to urcite nie je, skor tou dlhsou trasou a neskusenostou, al. tym snurovanim.

bibi

Korcule mam uplne nove, korculovala som na nich uz asi 10-krat, ale iba kratsiu dobu a minule som mala tento problem prvy raz... takze korcule mam snurovat co najviac, ano?

barbinka

no môže to byť aj tou nekvalitnou topánkou, ale dve hodiny na korčuliach nie je až tak veľa.
ako vraví fraisee, treba ich poriadne zašnúrovať.
a ešte voľačo, to máš nové korčule? koľkokrát si už bola na nich tento rok? lebo tie prvé tri razy to býva pri niektorých korčuliach pokým si noha zvykne.