Ibalgin

RNG

zvedavus, zahravanie s prirodou je nebezpecne. Ja tu vsade zdoraznujem navrat k normalnym prirodzenym procesom v tele.Nie ich narusanie.Nakolko by ti to skodilo dlhodobo, nemam ani sajnu ale uzitocne to urcite nie je.

zwedavus

RNG, takze kebyze to zhrnieme, tak mozem ci nie?? len jeden tyzden v kazdom mesiaci.. vtedy to bude ok aj pre telo, aj pre zuby?? vdaka..

RNG

zvedavus, prekyslenie organizmu zoslabi menzes.Telo je napadnute a reabsorbcia zosilena.
Totiz cast vystelkov sa vzdy reabsorbuje a len cast sa vyhodi z tela.
Teoreticky aj kompletne odstraneni menzesu velmi neskodi telu, tak to aspon tvrdia rozni vyrobcovia antikoncepcie, ktora znizi menzes na 2-3 epizody spinenia do roka.
Ja s tym ale vobec nesuhlasim, je to hruby zasah do normalnej funkcie tela a raz sa dokaze pravda, ze to skodi.
.......
Inac citronova stava je voci niektorym beznym hak-om este nevinna. Najvacsiu skodu co napacha je na zuboch-poskodi sklovinu.

kimka

Mne ked zacal menzes, tak som mavala neskutocne bolesti. Najskor som zacala pit bylinkove caje, ale ked uz boli bolesti take neznisitelne, tak som musela zacat brat lieky. Ale bohuzial aj tie mi casom prestali ucinkovat a tak som musela kazdy mesiac trpiet az do doby, kym som nezacala brat antikoncepciu. Keby som vedela, ze to tak pomaha, tak by som ju zacala brat uz davno predtym. Odvtedy nemam ziadny problem ani bolesti.

zwedavus

aduliena, ja by som mala na teba taku otazocku.. niekde som pocula, ze tym padom, ze pijes citronovu stavu, tak ti to zoslabuje menzes a potom sa ti nevyplavi vsetko to co ma, je to pravda?? a kedze ty pijes tu citronovu stavu skoro kazdy den, tak potom mavas kazdy mesiac slaby menzes a uz ti aj kazdomesacne bolesti presli?? ja som toto praktizovala jedenkrat a to kvoli dovolenke a naozaj sa mi vtedy vyrazne zoslabil menzes a aj krce mi presli a potom ani neprisli, akurat sa to bojim kazdy mesiac, ze ci to nie je skodlive, ci sa odplavi vsetko co ma.. co si o tom myslis/myslite?? vdaka..

lexus

Ja si dam Ibalgin este pred menstruaciou, ked uz citim mierne bolesti a krasne tomu predidem a ani ma to tak nevycerpava potom. Ked uz je bolest v plnom prude, tazko ju stlmis.

siiisaaa

aj ja mavam moooc moooc silne menstr. bolesti a davam si panadol feminu a ta zaberie asi az po pol hodine a aj viaac... co by som ja dala za to ak by som nemusela kazdy mesiac mat take bolesti... fakt by to bolo uzasne akurat ze ja antiku brat nemozem a lieky ziadna vyhra kedze aj ten panadol mi zabera az po polhodinke az hodinke... key niekto vedel hocico tak mu budem neeuveritalne vdacnaa...