Psychicka aj fyzicka unava+prehananie

Príspevok v téme: Psychicka aj fyzicka unava+prehananie
Jaro Jankovic

Dobry den
Chcel by som poprosit o radu. Popisem Vam moj zdravotny stav>
Mam problemy s ocami,moje oci su stale unavene, aj ked som presiel asi desiatkami
ocnych a roznych vysetreni a vsetko bolo v poriadku.Celkovo pocitujem fyzicku aj
psychicku unavu, som stale bledy, chudy a vobec nepriberam. Moj dalsi problem spociva
v tom, ze ma velmi casto prehana na WC, niekedy aj 5 krat za den, hlavne po jedle.
Bol som aj na roznych vysetreniach zaludka,stitnej zlazy,takisto bolo vsetko v
poriadku. Jedine co mi doteraz zistili bola vazne oslabena imunita, zvacsena skezina
a suche oci. Na tie oci beriem kvapky,ale nepomahaju,stale citim obrovksu unavu,ako
by som vobec nespal,aj ked spanku a odpocinku mam dostatok. Co sa tyka tej imunity je
vazne oslabena,lebo anginy mam tiez dost casto. Mozte mi nejako poradit pripadne
ktore z vasich produktov by ste mi odporucili? Dakujem, s pozdravom Jaro

rita

na imunitu je celkom dobry liek Bronchovaxon. ale velmi vela robi psychika, pretoze clovek kotry je napr. v strese alebo je pracovne pretazeny ma podstatne nizsiu imunitu a casto je choroba sposob ako uniknut od problemov. dalsia vec je autosugescia; ak si nebudes pripustat chorobu, tvoj zdravotny stav sa skor zlepsi.

broňa

Kto jedáva sladkosti, môže mu chýbať vitamín B2!! Typickým znakom sú začervenané, unavené oči.Keď nemáme NIACIN, spotrebujeme TRYPTOFAN,náš organizmus nevytvára SEROTONÍN - nespavosť!

evulka

Myslim, ze to mozes mat zo psychiky.Ja som mala a este niekedy mam podobne problemy. Ja som mala depresiu a som 6 mesiacov uzivala lieky a mi to pomohlo. Teraz su to 4 mesiace co neuziva a sa mi to vracia. Ja som mala tiez bolesti zaludka, nemohla som jest, busilo mi srdce, nespala som dobre, zahmlievalo sa mi pred ocami. Jedny vravia,ze depresia je porucha prenosu serotoninu v mozgu a druhy, ze je to choroba sugescie. Je to taky utok vlastnych myslienok. U mna to vznika asi tak, ze nejaka drobnost ma rozladi, potom nad tym premyslam, skumam pridavam k tomu dalsie myslienky spomienky, hlavne negativne a potom sa spusti taky hurikan myslienok, ze sa to neda zastavit. Pritom si hovorim, prestan, dost, stop, jednoducho nemysli.A ono to akosi nejde, alebo ide, ale pomaly. Niekedy sa upokojim tak za 4 dni. Tak skus porozmyslat, ci to nie je v tom. A inac drzim palce.

veruška

ja by som odporučila zároveň liečiť aj dušu a to tak - že MAŤ SA RÁD. Zdá sa mi, že psychika robí veľa.

broňa

odpisla som ti na teme posilnenie imunity. skus ešte iridoskopiu. na zakl.stavu očnej duhovky ti povie,čo to je.a GOLDEN JUKU.prečisťuje organizmus.