Pokles cukru v krvi za rana..(hypoglykemia?)

Príspevok v téme: Pokles cukru v krvi za rana..(hypoglykemia?)
mikinka

Ahojte prosim,napiste niekto kto vie nieco o hypoglykemii..Mam taky problem,niekedy,ked vstanem tak sa mi stalo,ze mi odrazu z nicoho nic prislo hrozne zle,ako od hladu,az na zvracanie,zacala som sa potit a triast..ale zvacsa ked som si rychlo dala nieco sladke,tak mi to preslo.Ale tento tyzden mi to vobec neprechadzalo,tak ma triaslo az mi zuby cvakali a zacali mi "mravcat"prsty na oboch rukach,az tak ze som mala krce v prstoch a trhalo mi nimi.Preslo mi to az asi po 40minutach. Povedali mi ze je to pokles cukru v krvi po zobudeni..Ale pocula som ze ked sa ten stav vyhroti,moze to byt nebezpecne.. Vie o tom niekto nieco?Ale mava nieco podobne.?Ozvite sa prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim

poradkyna

CHEZYA, v Tvojom pripade by som skor povedala, ze je to nasledok privykania si tela na HAK.Ja ked som zacala brat HAK (a to som zaroven aj cukrovkarka), tak som z nej mala tocenie hlavy a pod.Pokial si take stavy predtym nemavala, tak som presvedcena, ze je to z HAK...a ked si telo zvykne, malo by sa to same upravit.

RNG

Na hypoglykemiu jest castejsie denne(6 krat) mensie porcie, nahradit vsetky vyrobky z jemnej muky a cukru celozrnnymi alebo aspon hrubozrnnymi, aby sa cukor uvolnoval postupne a dlhsie, takze hladina v krvi natolko neskace.

chezya

K akemu doktorovi by som mala ist? mam z tych vypisanych priznakov mam podozrenie na hypoglykemiu ale asi pred tromi tyzdnami som zacala brat HAK.. poradte mi niekto

kosa

pre MIKINKA,
si na dobrej ceste (pravda ak vsetko co popisujes sa tak aj odohrava) v dohladnej buducnosti sa stat AKTIVNOV ODBORNOV DIABETICKOV, to znamena byt ZAVISLA na..insuline.
Otvor si forum a chod na temu ''PRAVDA O VITAMINE B 17/ B 15. ( Pravda, B15 sa tam sice nespomina ale je o nic menej dolezity ako B17).
Precitaj si prispevky a mozno ta to NALADI NA TUSPRAVNU FREKVENCIJU.
Hodne zdaru/vela stastja.

lubošl

"rekordní"hypo jsem měl míň než 1,1(můj glukometr to neumí změřit)Nic jsem nepozoroval,cítil jsem se úplně normálně.Až potom-po změření na mne padla hrůza...rptp

EE

hypoglykémia. ráno som mala strašné hypo 1,9 mmol. Veľmi som to ani necítila, hneď som si dala 2 dcl. džusu a rýchlo sa najedla.Je to strašný pocit, bolí ma hlava a oči.Mal z Vás niekto už tak nízku glykémiu, alebo ešte aj nižšiu?