Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Prosiiiiim surne mi pomoyte bojim sa

Príspevok v téme: Prosiiiiim surne mi pomoyte bojim sa
katka154

ahojte mam skoro 17 a este som nebola u gyekologa ani nechcem mam s tym problem aj v rodine a tak.....ale mam vytk je normalny ani nezapachao trosicku malo ale to asi ma trosku newiem ale je ho dost musim si davat intimkz a castejsie vadi to? este mam tam dole take ako kebz pupenceky su take do biela a su skoro vsade moze to byt zaparene alebo je to choroba? prosiiiim poradte mi bojim sa

ivča

Ahoj Katka154, viem ze ti to bude neprijemne, ale v tvojom veku by si uz mala premyslat o navsteve gynekologa. V pripade, ze si este panna sa nemusis obavat nejakych strasnych prehliadok, vysetreni a zakrokov. Tiez som prvu navsetvu absolvovala v 17, viem aky stres prezivas. Co sa tyka toho vytoku, ja som ho mala od svojich 14 rokov a mam ho az doteraz(mam 23), zevraj je to normalne. Tiez som kvoli tomu navstivila lekara, chcela som si byt ista ci som v poriadku...a bola som. Kazdopadne pozbieraj trosku odvahy, mozno popros kamaratku nech ide s tebou, to by ti mohlo pomoct. Ak ti doktor potvrdi, ze si v poriadku, budes pokojnejsia, urcite....drzim palce.