poradite ??? dieta pocas menzesu

Príspevok v téme: poradite ??? dieta pocas menzesu
noonaa

ahojte:) nie som z tych,co cely zivot drzia dietu...a zbieraju vsetky clanky z casopisov...skor zijem zdravo...kym nepride menzes,to som rozjedena ako tehotna,a potom sa citim nafuknuto,zle,pribrate...tento tyzden to ocakavm znova.Chcela by som vas teda poprosit o radu,aku mini ocistnu dietu si dat,aby som mozno zhodila kilo,ale hlavne,aby som sa pocas menzesu necitila ako balonik...a po nom este horsie...co jest,pit...mozu sa vobec drzat nejaky diety pocas menzesu?vedel by mi niekto naordinovat papaci plan na tento tyzden ?? dakujem zenusky :)

[zruseny12]

hlavne nech ti ta stranka pomoze,sak aj Mira ma dobre rady....ja rada citam jej prispevky a viac ludi je tu na fore,co vedia dobre poradit...prajem ti aby si si nasla nejaky sposob chudnutia a bola spokojna...tiez mam take chutky a prejedam sa pocas menzesu,ale kedze ja nemam sklon na priberanie hlavne teraz ako som zacala chodit do prace tak nemam problem s tym,ale cvicim....ako som ti pisala,aj koli zdr.problemom aj tak lebo uz mam 40dcat tak vies si predstavit ze mi starenky uz potrebujeme trochu aj pomoct k pevnym svalom atd.vela stastia

noonaa

si zlata,som rada,ze mi nepises,aby som nestresovala pre 1-2 kg...ako baby,co chcu vela schudnut,my ostatne im potom prideme trapne...ok,pokukam tie stranky,dakujem :)

[zruseny12]

no a si predstav,ze by si este drzala dietu a hlavne pi vodu kazdu hodinu 2dcl vody.../pri diete by ti menzes este oslabol.../ale chapem ta...je to normalne ked si stihla a odrazu mas to kilo naviac...mozes aj cvicit ked viac jes pocas menzesu to ti len pomoze....take tie natahovacie a formovacie cviky na postavu pilatess atd.najdi si to na stranke www.novycasprezeny.sk daj si do vyhl.pilatess a tam by sa ti malo objavit nejake clanky a cviky a mozes skusit natukat aj menstruacia a dieta mozno ti tam nieco vyhodi,nejake rady....idem to aj ja skusit...

noonaa

to je pravda mariaaa,dakujem....vies,mna to strasne znechucuje,ked sa citim takto ako balon a po menzese mi trva tyzden,kym sa dostanem do podovneho stavu....pritom,ho neprezivam tak strasne,4 -5 dni,slabsie krvacanie...

[zruseny12]

no to urcite,pocas menzesu by sa nemala robit ani trvala,ani farbit vlasy ani chodit na odbery k lekarovi vtedy je telo oslabene...sice ja som na to ohlad nebrala ked som bola zdrava...ale citala som o tom aj k zubarovi by sa nemalo chodit pocas menzesu...ved ty dodrzuj dietu pocas dni ked nemas menzes...a sa ti to vyrovna...je to tazke takto radit...aby si si neposkodila...pri menzese stracas krv a ked este budes chudnut tak stratis vit.a min.atd.jec vela zeleniny ovocia....

mira

Noonaa, tieto stavy som i ja zažívala. Pomôže ti úprava stravy tak, že ak máš rada mäso obmedzíš ho len na obdobie v 1. polovici cyklu, najlepšie je ho vynechať celkom alebo dať si občas rybu. V druhej polovici cyklu pred menzes vynechj všetko mäso a jedz len ľahkú stravu aby si bola uvoľnená. Magnézia je dostatok v zelených zeleninách a B vitamínov v nelúpaných obilninách a semienkach.
Takto zabrániš stresom, nervozite a krčom pred a počas menzes a prejde ti to hladko.

[zruseny12]

magne B6 obsahuje horcik a vit.B6....budes lepsie znasat menzes....nebudes taka nervozna a mozno budes potom aj menej jest...ale ak budes jest len zeleninu a ovocia nemala by si nejak pribrat,alebo ryby...magne B6 teraz casto odporucaju pri menstruacii zenam...