Pofarbila sa mi podprsenka... Čo s tým??? POMOOOOOOOOOOOOOOC

orešanka

Dnes som našla ten prášok v DM drogérii. Volá sa LA NAVE. Je to malá modrá krabička a navrchu je košeľa. Stál 17 Sk. Uvidím ako zaberie, potom sa ozvem.

jana2

Dievčatá,nenašla som to ,takže nič sa nezmenilo.Bola som v Tescu,ale nikde som nič podobné nevidela.Ako sa má volať ten zázrak?Kde ste také niečo videli?Kúpila som si iba malú fľaštičku na škvrny/Roll-on/.Na grilovačke sa mi zamastili moje obľúbené rifle,ale nič...fľak nevyšiel a postupovala som fakt podľa návodu.

Aťa

Lenka258..ďakujem!
Jana2, držím Ti palce, nech to odfarbíš dobre. A Janka, v šití sa vyznám, takže ...látka niekedy býva predpraná, niekedy nie. Ak ju treba doma preprať..to znamená, že ju stačí namočiť na chvíľu do teplej vody a nechať samovoľne odtiecť. Mala by byť pekne zložená a aj keď ju vešiaš, tak by si ju mala nechať zloženú. No napíš, či sa Ti to podarilo odfarbiť...ahoj!

jana2

Tak to budem musieť vyskúšať aj ja.Kúpila som si 2 látky na letné saká,skoro 400 Sk/meter,ale v obchode mi povedali,že pred tým ako ich dám krajčírke,tak ich musím preprať.Tak som ich spolu hodila do automatickej pračky.dala na 30\"C,predprala a po vybraní som zistila,že tá belasá mi pustila farbu na tú béžová s hnedými kvietkami.A tak mám látku v hodnote 1200 Sk pohnojenú.Keby to bolo aspoň rovnomerne zafarbené,ale nie.Ešte som to skúsila 2x vyprať,ale nepomohlo.Tak v piatok skúsim kúpiť ten prášok.Vdaka.

jana2

Tak to budem musieť vyskúšať aj ja.Kúpila som si 2 látky na letné saká,skoro 400 Sk/meter,ale v obchode mi povedali,že pred tým ako ich dám krajčírke,tak ich musím preprať.Tak som ich spolu hodila do automatickej pračky.dala na 30\"C,predprala a po vybraní som zistila,že tá belasá mi pustila farbu na tú béžová s hnedými kvietkami.A tak mám látku v hodnote 1200 Sk pohnojenú.Keby to bolo aspoň rovnomerne zafarbené,ale nie.Ešte som to skúsila 2x vyprať,ale nepomohlo.Tak v piatok skúsim kúpiť ten prášok.Vdaka.

Aťa

Dievčence ste zlaté...ale keď to čítam, tak neviem, čo je lepšie....ale keď už čosi skúsim, tak Vám dám vedieť, ako to dopadlo. Ešte raz ďakujem!