Ako je v Pezinku

gejsha

24-zuzicka,no bez reverzu ta pustia skor ako o tri mesiace len keby si velmi spolupracovala a bolo vsetko ok uz,co si myslim ze len malo kedy pustaju skor.ja som si tam pobudla 4 mesiace napriklad.a inak neviem ci ta zoberu v pondelok hned pretoze mala by si najskor zavolat a potom ti povedia ci maju volno alebo musis cakat v poradi na miesto.ja som sice necakala a sla hned ale to bolo po znamosti...obciansky potrebujes len pri prijati a potom ho uz nepotrebujes vlastne ani...

24_zuzika

Je sobota,chcela som sa dovolať do Pezinku,lebo v pondelok tam chcem ísť.Nikto nedvíha.A ja neviem či mi stačí také odporúčenie od psychiatra:,,Pri ďalšom poklese váhy doporučujem ústavnú liečbu na psychiatrickom oddelení.´´
Tá váha už samozrejme klesla.Ešte by som v pondelik ráno stihla zájsť za obvodnou lekárkou,ak to stačí.
A neviem,či tam teraz majú voľné miesto,a neviem ani to,či je potrebné mať občiansky preukaz.Mám totiž pôžičku,mesačne splácam a bez môjho občianskeho ju asi nebude môcť mama splácať.Poradíte niekto?

lencok1

ano je to mozne, jedno dievca s ktorym som byvala islo po mesiaci a pol bey reverzu, druha asi po dvoch mesiacoch...

lencok1

a presne tak ako pisala zuju, anorekticky a buulimicky nemozu mat pri sebe ani tie spominane vitaminy atd...ani ziadne potraviny...raz za den sa podava kava, vzdy po ranajkach, mate ju uzamknutu v takej skrinke...caje mozete mat aj na izbe...vsak vsetko popisala zuju

lencok1

ozaj see mne kufre a osobne veci nikto neprehladaval pokial viem, ale ked sa robi kontrola izieb, samozrejme vsetko pozeraju

lencok1

24_zuzika ono to zalezi od toho ako tam budes napredovat...aj oni maju predpokladanu dobu pre liecenie PPP 3 mesiace, povazuju to za potrebne...
ale samozrejme niektore baby pustali aj skor, zalezalo to uz aj na dohode,a tie co zdupkali naozaj skoro, museli podpisat reverz...
takze ked tam uz naozaj pojdes, bolo by dobre vydrzat

lencok1

ahojte dievcata, neviem ci vam to bude este platne, ale napisem, co ste chceli...
Takze notebook si tam mozes zobrat, aj ked to velmi radi nemaju, musis to samozrejme nahlasit a budes mat taku skrinku na chodbe kde si ho vzdy zatvoris...
izby su vseliake, obycajne (od 3 posteli do 4), potom su to "nadstadardne"doplacas 50 Sk na den, su to dvojpostelove, vyzeraju ako detske pomaly...a jedna za ktoru sa doplaca 300Sk na den, kde je aj telka, vlastna sprcha a zachod...
co sa tyka fajcenia, fajci sa na zadnom velkom balkone, na balkonoch izieb to je zakazene...
Na oddeleni je velka obyvacka s telkou...
Pri nastupe sa musia sestrickam odovzdat vsetky lieky! ked raz robili na izbach "raziu" mne dokonca zobrali aj vitaminy, a krem na tvar(asi nedorozumenie)...potom ked sme to prebrali z Dr mi to vratili, musia mat v karte zapisane naozaj uplne vsetko co uzivate...
keby ste chceli hocico ine vediet, napiste...

24_zuzika

Liečila som sa na viacerých psychiatriach s anorexiou,všade ma pustili,keď som dosiahla 50 kg.lenže potom som vždy zase schudla.Ako je to v Pezinku,za akých podmienok ma môžu pustiť skôr ako o 3 mesiace?

evcca

see, nejde o to na co si citliva, ja som len z tvojho prispevku mala pocit, ze hladas unik a nechces tam ist kvoli skutocnej liecbe. fajn, ze ides dobrovolne, budem ti drzat paste, lebo na vlastnej kozi viem, ake tazke je tam vydrzat a nieco si z liecenia odniest.