Kuceravy vlasy

miruska1002

Mam kucerave vlasy.Pri cesani mam pocit ze si ich aj dost vycesem.Ako casto a akym sposobom by sa mali kucerave vlasy cesavat?

eviiicka

no ja si myslim, ze kucerave vlasy su super.... rovne vlasy ma uz skoro kazdy... rada pre kucierky: vazte si kucery to len tak kazdy nema !! :-))

angeles

takkkk ja sama som avon lady ale zase poviem co je dobre a co nie...sampony z avonu su hrozne...ale tak kazdemu zas pasuje nieco ine ze?papa

tonka_209

najlepsie o staranie sa osuche a poskodene vlasy su pripravky z rady advance techniques od avonu...najlepsia je maska na suche a a poskodene vlasy a a mala by sa pouzivat 2 krat do tyzdna...ale aj serum na suche konceky je suprove fakt som to odskusala a a mozem len odporucat...=)

ivanecka

Presne tak. Vlasy umyvam len rano, alebo najneskor do nejakej 15ej hodiny. Ak je to neskor a hlavne vecer, rano mozem umyvat a namacat znova, lebo je to s harom pas.

ingrida

Janečka, myslela som to tak, že mám velké háro :) Proste, keď si umyjem vlasy, nemôžem ísť s mokrými spať, pretože ráno to mám krížom-krážom :) Toď moje vysvetlenie.