Myslíte že sme úchylní?

Príspevok v téme: Myslíte že sme úchylní?
karmen

Ahojte všetci, náhodne som sa dostala na túto stránku a zaujala ma táto sexuologická poradňa. Žiaľ, ale nič o mojom probléme som tu nečítala. Vlastne nie je to ani tak problém, ako len chcem vedieť, či žijú aj takíto ľudia, a či sme normálni, alebo sa jedná už o nejakú úchylku. S manželom sme spolu už 12 rokov. Brali sme sa keď sme mali 18. Ešte aj po toľkých rokoch je naša láska taká ako na začiatku. Máme už 5 detí, 6-te na ceste (30-ty týždeň) a môj manžel chce ešte aby som vynosila a porodila aspoň ďalšie 3-4. Výchovu zvládame v pohode ale keď som sa ho po treťom bábätku pýtala že načo toľko detí, tak mi povedal, že keď som tehotná, celých tých 9 mesiacov je neustále vzrušený len sa na mňa pozrie, že je to taký krásny čas a chce ho so mnou prežívať pokiaľ sa to bude dať, že som vtedy pre neho príťažlivá a on je veľmi šťastný. Môžem povedať, že počas každého tehotenstva máme naozaj častý a kvalitný sex. Po treťom dieťatku som aj váhala či ešte chcem rodiť a starať sa o ďalšie deti. Manžel mi povedal že mi zabezpečí opatrovanie pre všetky deti ktoré budeme mať, ale že on chce aspoň 10 detí. Ja sa tejto myšlienke nebránim a po materiálnej stránke nemáme vôbec problém sa starať o toľko detí. Po treťom dieťatku sa nám nedarilo splodiť ďalšie a ja som si začala vyčítať že som sa asi nejak zablokovala a preto sa nedarí. Sexovali sme ako králiky aj 3x do dňa. Počas plodných dní manžel ostával doma a celý deň sme sexovali. Trvalo to skoro rok, manžel bral aj nejaké tabletky na výkonnosť, aby to zvládal. Keď sa dlho nedarilo, tak to vzdal a bol veľmi sklamaný až depresívny. Vtedy ma požiadal o jednu vec, ktorú praktizujeme vždy medzi tehotenstvami. Požiadal ma, aby som si (samozrejme v súkromí) vypchávala bruško akoby som bola tehotná. Takže som mu vyšla v ústrety a keď sme sami, tak to robím. Keď mu to nestačí len po večeroch keď deti spia, tak zavolá opatrovateľku aj na víkend, ideme niekde mimo sami na predĺžený víkend, kde si vyžaduje, aby som s bruškom chodila aj von. Vždy keď som tehotná, alebo tehotná "akože" vidím na ňom, že sa cíti úžasne, je pyšný na naše bruško a kedykoľvek ma po ňom hladká a stará sa o nás. Je to všetko fajn, ale v poslednej dobe už ma začína zaujímať aj nejaká práca. Odkedy som skončila školu, vydala som sa, začala rodiť a ešte som nepracovala. Mám už 30 rokov. A kým ešte vyrodím ďalšie deťúrence prejde nejaký čas. Keď som naposledy zistila že som tehotná, tak som o tom hovorila s manželom a on mi povedal, že si môžeme urobiť krátku prestávku vo výrobe detí a že ma po tomto pôrode zamestná vo firme. Nakoniec mi povedal, že však aj 40 ročné ženy rodia deti. Neviem si predstaviť rodiť keď budem mať 40-tku. Niekedy si už pripadám ako továreň na deti. Našťastie zatiaľ som nemala počas žiadneho tehotenstva komplikácie. Hlavne neviem, či pokračovať ďalej s rodením, alebo si naozaj dať prestávku a rodiť neskôr. Práve sme dokončili dom a manžel mi už napomenul, že v novom dome treba splodiť nového potomka a najlepšie v každej izbe jedného. Tak ešte nie je ani ten krpec, ktorého nosím pod srdcom na svete a manžel už má plány na ďalšie prírastky. Tak ja neviem, poraďte čo mám robiť. Či mám byť celú mladosť tehotná, alebo si vypchávať bruško a tváriť sa pred manželom, že som tehotná. Pripadá mi to trošku úchylné.

ich

mne to pride uzasne,ze mate uz teraz tolko deti. Na dnesnu dobu je to nezvycajne, ale o to krajsie.
verim,z e si unavena s toho vsetkeho a ze ta laka, zit zivot aky sa dnes zije.
No ja rozumiem, ze ked si tehotna, ze sa tvoj manzel tesi ai. To mi pride uplne prirodzene a to vypchavanie bruska, mozno nieje uplne v poiadku, ale zato je to pochopitelne...ci mu ale vadi, ze nehladka tvoje brusko a vase dieta vnom, to jedine mi pride na tom cudne. Vyzas tehotnej zeny sa da pomerne lahko spravit a ked ho to vzrusuje tak OK...ale vytvarat k tomu citovy vstah...
No myslim,z e by bolo najrozumnejsie sa s nim normalne porozpravat. O tom co chces, o tom, co je racionalnejsie...ako co citite a venovat tomuto problemu cas a priestor. Ide o vasu buducnost, co sa tyka deti malo by sa rozmyslat dopredu

sedmikraska

mne to pride ako uchylka, ale krasna :) tolko radosti doma a este aj krasny sex. Ak mate vsetko co deti potrebuju, tak preco nie aj 10 deti. Ak ti manzel ponukol pracu, tak ju skus a uvidis ako ti to bude viac vyhovovat, zatial vankusik postaci. Verim, ze mate velmi radi deticky aj ked uz vyjdu von z bruska.

amyfl

tak toto uchylka je, nuz dievca na tvojom mieste by som sa rozhodla srdcom, ci chces alebo nechces dalsie deti, ale desat je na tuto dobu velmi vela...rob ako uznas za vhodne, ja len ze je to fakt dost zvlastne od tvojho manzela

987

tak toto je sokujuce :-)este som nepocula zeby bol muz az tak posadnuty tehotnou zenou aby si musela vyplnat brucho vankusom :-)tak toto je uchylka ja byt na tvojom mieste neviem jak by som reagovala :-)chodit po vonku akoze tehotna tak to je sila no je to na tebe 10 deti to je sila a este kazde splodene n inej izbe no nemam slov jeto uchylka a myslim ze vacsia ako len trosku ja s mojoiu povahou by som na take nieco nepristupila za nic ale to je uz len na tebe alecely zivot prerodit tak to klobuk dole deti to je to najkrajsie v zivote ale 10?????drzim palce