hanbim sa

Príspevok v téme: hanbim sa
hanba

ahojte mam tam dole na jednej strane ako keby osuchane pysky ohnabia ale iba na jednej strane a vyzeraju take tmavsie a vacsie uplne ako ked mate odumretu kozu neni to normalne a ja neviem co robit teraz mam 14 ale ked to bude tak aj v buducnosti budem sa hanbit mat s niekym sex...da sa toho zbaavit ?? a ja nezartujem prosim ziadne blbe komentare.... :( dakujem

maauri

aj ja ich mam take a neriesim to.netreba s tym ist k doktorovi,je to normalna nerovnovaha hormonov.Prezijes to ,neboj:))

hanba

je to esteticky problem...a vyzera to ako keby tam bola spust...cele dobabrane keby som to mala na jednej strane vacsie a na druhej mensie tak by ma to netrapilo ani keby som ich mala prilis velke ale toto oni su ako polozomrete uz neviem ako inak to mam napisat :( dufam ze sa to napravi...

kiki

zlatko, najbezpecnejsie pre teba by bolo ist ku gynekologovi, nech sa ti nato pozrie. ak to nic nie je, upokojis sa a spadne ti kamen zo srdca, ak ano, tak ta moze liecit. v pripade ze je to iba esteticky problem - ze mas pocit ze to nie je pekne, este si mlada a vyvijas sa a moze sa to zmenit. ale netrap sa, chlapom sa to paci akekolvek to je :)