rebricek hodnot(famale)

Príspevok v téme: rebricek hodnot(famale)
ibamuz

nejde tu o zivotnu filozofiu,chcem len vediet vas uprimny nazor na to,ze co je pre vas viac podstatne,dolezitejsie,co davate na prve miesto-podla coho si vyberate partnera...
ja by som aj chcel vediet,vas postoj na moj nazor,ze u vas zien drzia pevne prvu poziciu v tomto rebricku peniaze,a potom s druhym cislom sa bije krasa a intelekt.je asi prirodzene,ze by ste chceli aj ferrari aj Pitta no co keby mal len skodika?radsej auto ci krasu?
dufam ste pochopili:)a dufam ze aj napisete svoj rebricek,-peniaze,krasa alebo IQ...

Aťa

Ibamuz,ešte raz - píšem....peniaze sú pre život dôležité, žiť z lásky sa nedá, to je pravda, ale keď budete pracovať obaja, určite to finančne nebude až také zlé...či radšej napr. modelku Verešovú / píšem ju iba ako príklad/ bohatú, krásnu, ale už teraz vieš, že Ťa bude podvádzať a medzi vami nebude žiadna láska, iba peniaze....čo by si si vybral?

babenka

peniaze,krasa alebo IQ...???
no v prvom rade dobre srdce,milu povahu a toleranciu.
Fakt, dobre auto je plus,ale to si všimnem až keď ho má.

lenka2583

môj piateľ ma zaujal tým, že s nadšením počúval, čo mu vravím, aj teraz mi zvykne povedať ty moje malé ukecané, vôbec nie je bohatý, práve naopak, inteligentný je:) a pekný? no nie je škaredý, je pekný, ale nie je môj typ, ale to nehrá rolu:) hlavne, že ma má rád a stojí pri mne v dobrom aj zlom

ibamuz

dufam stretnem aspon vam podobne..:)takze prve miesto je u vas ta osobnost ako take hej.to znamena,ze mozem mat kopec zlatych doma a nemusim objimat to co ma zobrak?chcete zit z lasky?teraz neutocim,len nechapem to,ze peniaze neberiete vobec do uvahy...rozmyslali ste nad vasou buducnostou?ked precestujete este vela kilometrov na hromadnej doprave, no hlavne si budete moct povedat,ze vas niekto lubi?ja asi len chcem pocut,ze tie prachy tam hraju dost velku ulohu viete mi to este nejako vyvratit?tak ako ste pisali,celkom dobre sa to citalo...:)

Aťa

Peniaze / je pravda pre život sú dôležité/, ale vo vzťahu dvoch ľudí mi to pripadá, ako kúpa...máš prachy - kúp si ma! Ale ľudia majú rôzne povahy, takže takéto varianty sú možné. Jasné, všimnem si, ak je chalan pekný, ale to neznamená, že pre jeho krásu by som ho chcela.U mňa zaváži vystupovanie - slušné, inteligentné, milé, prirodzené /to sú hodnoty, ktoré ja uznávam/ a žiadna arogancia, povyšovanie, atd, atď... Auto mám kvalitnejšie ako môj priateľ, takže ani auto nie je dôvod, prečo s ním chodím.
P.S: A neznášam B. Pitta.

katika88

A na com si zakladam vo vztahu je uprimnost a aby som sa s tym partnerom nikdy nenudila lebo to je podla mna velmi dolezite, a tiez nesmiem zabudnut na vzajomnu doveru.Paci sa mi ked je muz citlivy a pozorny k žene...to su tie prave hodnoty aspon pre mna.

katika88

Je vela dievcat ktore su take ako pises ale ja osobne si partnera podla majetkov a penazi nevyberam, ten moj je obycajny,jednoduchy, chudobny chlapec a nevymenila by som ho za ziadneho ineho aj keby mal ferrari.Moj partner nema takmer ziadne peniaze o aute uz nehovoriac...akurat je pekny to musim uznat ale urcite s nim niesom pre krasu lebo peknych je vela aj ovela bohatsich, takze tak :-)

kikulka

na prvom mieste u mňa určite nie sú peniate,ani ferrri,chcem si vybudovať s priateľom všetko od začiatku a spoločne,neznášam vypočítavých ľudí!!! neviem presne ako to zoradiť,partnera si byberám tak,aby som si s ním mohla pokecať o všetkom,aby bol pri mne,keď ho budem potrebovať,aby nebol zahľadený do seba.Je to otrepané,ale na výzore naozaj až tak nezáleží,ani na peniazoch,aspoň mne nie.