Opakujúce sa bolesti hrdla...

Príspevok v téme: Opakujúce sa bolesti hrdla...
Marianka

Uz asi rok sa mi v jednom kuse vracaju bolesti hrdla. Niekedy z toho vyplynie vaznejsia choroba (ako zapal priedusiek napr.), ale inokedy ako bolesti pridu, tak aj odidu. Da sa s tym nieco robit? Vo stvrtok mam ist napr. na alergologicke testy, ale lekarka ma nebude moct nestovat, kedze mozem byt asi chora. Co sa da robit, aby som sa bolestiam hrdla vyhybala? Mozu byt na pricine aj mandle? Krcna lekarka mi ich odporucala dat von a povedala, ze vraj na nich nevidi nic dobre, lebo su skoro stale zahnisane (pri kazdej chorobe). Vdaka za odpoved.

žuža

ahojte, neda mi neodpovedat, mandle su sucastou lymfatickeho systemu, ktory je priamo napojeny na oblicky. cize vybranim mandli sa k nim otvori cesta a potom nie je po par rokoch problem vypestovat si reumu alebo reumatoidnu artritidu. takze treba dat do poriadku mandle ako take / moze tam byt streptokok alebo podobna potvora/, posilnit imun.sys. a zaroven cistit oblicky aby to islo aj z tela von.Mam odskusane bylinne preparaty Drags Imun a Renol prip.Vironal. Zabera to aj akutne aj preventivne a da sa to uzivat aj dlhodobo na prevenciu.

rado144

tak este raz v ustach sa mi robi skoro kazdy mesiac infekcia taky biely povlak a boli to omina ma to smedi ma potom a suche usta mam teraz to mam na diasne niededy na gambe z vnutra ale fur to ma v ustah v vnutornej strane pomozte mi dakujem pište mi na mail rado144@azet.sk

rado144

prosim pomozte v ustach sa mi robi infekcia taky bieli povlak ako ziabriki niečo take kazdy mesiac sa to opakuje a boli to smedi ma potom a suche usta mam mam trochuuaj teplotu zvyšenu potom a tak teraz to ma pri diasnach sparvene pomozte dakujem sorry za pravopis

inekafe

potreboval by som pomoc u stach s ami robi furt infekcia taky bilely povlak v ustachpri zubach n gamboch atak z vnutornej starny omina ma to a smadi ma velmi a ma suche uste čo je dobre na to please

broňa

všetkym: mala som časté angíny, bolesti hrdal, zápaly. Poradili mi kloktať si hrdlo tinktúrou propolisu a tiež každý večer som si mandle natierala propolisom- na špajdľu vatu, namočiť a vytrieť. po umytí zubov, samozrejme a potom nepiť. mandle sa mi zmenšili do týždňa o polovicu a stále zmenšujú. Angína už 3 roky žiadna ani problémy s bolesťami.Vyskúšajte, robím to stále..keď občas nezabudnem.

katkka

Ahoj Gina, Bioparox sice pomoze ale je to antibiotikum. Je to chemia a nemal by sa az tak casto pouzivat. Ak chces ozvi sa mi na mail a poslem Ti informacie o produktoch, ktore Ti rozhodne zaberu aj dlhodobo...ziadna chemia.Je to overene a odskusane.

gina

Ja sa trápim s bolesťami a zápalmi hrdla už od 18 rokov. Pravidelne sa mi stáva že mám opuchnuté a červené hrdlo.Ako bonus sa ktomu pridá zapálené mandle - biele a aj okolo mandlí. O dva dni buď tam nič nie je alebo som chorá. Antibiotiká mi pomôžu väčšinou až na druhý pokus. Nemám žiaden bacil, len jednoducho som takto pravidelne chorá. Bioparox je môj pomocník a rôzne čajíky, kloktadlá, pastilky..... Ožarovanie lampou....
Aj teraz mám už 2-hý týždeň hrdlo opuchnuté a ledva prehĺtam. K doktorovi ale nejdem lebo viem čo bude nasledovať - antibiotiká a to nechcem.

katkka

Ahoj Marinka,kamarátka trpela presne ako Ty opakovanými zápalmi a bolesťami hrdla. Užívala prípravky, ktoré jej pomohli ako na zápaly, tak aj na obnovenie zoslabenej imunity. Sú to čisto prírodné prípravky, ktoré organizmu nemôžu uškodiť a robia doslova zázraky. Ak by si chcela môžem Ti poslať viac informácii mailom, lebo je toho trošku viac. Kľudne sa mi ozvi na mail: katkka@pobox.sk

pipa

Suhlasim s Renou100 este odporucam propolisovu tinkturu alebo kvapky. Bud v spreji alebo kvapky rozriedene v teplej vode na kloktanie. Alebo jednoducha metoda kloktanie slanou vodou. Vyzaduje to vsak neustale opakovanie a trpezlivost.