stratila som menštruačný kalendár

lilinka

Huráá koniec strachu, v sobotu ráno som to dostala...tak sa veľmi teším a dakujem vám všetkým za podporu...ked som tak rozmýšľala podľa vašej rady aby som si spomenula kedy asi to bolo naposledy, tak som vôbec nemohla prísť na to či to bolo naposledy v júli alebo som to už mala aj v auguste...to bolo príšerné to čakanie...tak už som si istá, že nie som v tom....ahojte....

muslasana

To nic...pride to ked zacnes mat cisto bieli vytok vtedy si davaj pozor...asi by to tak o tyzden od prveho vytoku malo prist. Alebo ak ta zacne bolet moc brucho tak este v ten den to dostanes. Prsia ked us bolave predpovedaju menzes tiez asi tak 1-2 tyzdne dopredu. Takze vela stastie

marfuška

Lilinka a nemáš niečo také podla čoho by si sa zorientovala.Čo ja viem,že sa niečo stalo alebo si niekde bola a mala si práve menzes.Nejaký záchytný bod.Ak nie tak už naozaj len čakat.Držím palce,aby to dobre dopadlo.

susanah

A este mala rada:nebud nervozna, urcite to pride. Ak sa budes velmi stresovat, iba to oddialis. Skus cervene vino:)

lilinka

Susanah, dík tak mi už nezostáva nič iné len počkať či sa dostaví, dúfam že áno, lebo inak neviem...dík aj tak, možno mi len mešká pár dní....

susanah

Neviem, co uz teraz riesit.Ak si nedokazas spomenut, kedy si ju mala naposledy, tak ti uz neostava ine len pockat do tej nasledujucej. Ale nechce sa mi verit, ze nevies ani priblizne kedy to bolo:) Par dni hore-dole..A ak sa bojis, ze si tehotna, sptrav si radsej tehot. test. Drzim palce

lilinka

ahoj loli, to že som písala príklad o tom že by ti ukradli doklady, uviedla som aby si sa skôr vžila do mojej situácie...lebo sa to môže stať aj tebe a nemysli si že nie...momentálne mi ide o jedno...kedy to príde a či vôbec ale to je asi už len moja vec, že???

loli

Milá lilinka. Vieš písala si, že si stratila kalendár...a teraz píšeš, že Ti ho ukradli. Tak to sú dve odlišné veci. Keď som sa Ťa nejako dotkla, prepáč, ale bola to správna reakcia na slovíčko stratila. Ak Ti to niekto ukradol, je to iná vec.
Čo sa týka poslednej MS, tak zhruba by asi každá žena vedela, kedy mala poslednú menštruáciu a kedy asi zhruba dostane tú ďalšiu. Nehovoriac o príznakoch, ktoré dáva každé ženské telo cca 1 týždeň pre menštruáciou. Asi Ti neostáva nič inšie, len si počkať na túto prichádzajúcu a začať si to odznova niekde značiť. Tu Ti asi nikto nič inšie neporadí...

lilinka

ahoj loli, sorry nie je to o nezodpovednosti....teda čo by si urobila ty v prípade, že by ti ukradli doklady a mala by si ho tam??? to sa môže stať každému nie??? čo si ho mám odfotiť a mať aj kópiu? jednoducho som s tým nepočítala...ja teraz riešim to ako inak mám zistiť kedy to mám dostať ked nemám pozačenú poslednú menštruáciu...nexcem nič viacej...ak niekto vie ako to inak zistiť napíšte mi prosím...ďakujem

loli

Dávať si viac pozor. A to v obidvoch prípadoch. Ja jednoducho takým veciam nerozumiem...Prepáč...je to nezodpovedné.